№ 200-р Про призначення відповідальних за облік, зберігання і використання документів, справ, та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію.
31 Грудня, 2013 211

ОХТИРСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ
31.12.2013 м. Охтирка № 200-р
Про призначення відповідальних за облік, зберігання і використання документів, справ, та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 листопада 1998 року №1893 «Про затвердження Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, які містять службову інформацію» зі змінами та у зв’язку з кадровими змінами, керуючись п. 20 ч. 4. ст. 42 та п. 1 ч. 3 ст. 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
- Призначити відповідальним за облік, зберігання і використання документів, справ та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію у виконавчому комітеті Охтирської міської ради начальника відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету міської ради ШУЛЬЖЕНКА Валерія Володимировича.
- Призначити відповідальною за облік, зберігання і використання документів, справ та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію у відділі архітектури та містобудування міської ради заступника начальника відділу архітектури та містобудування МАНДРИКУ Анну Іванівну.
- Начальнику відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету міської ради Шульженку В.В. прийняти на зберігання документи, справи та інші матеріальні носії інформації, які містять службову інформацію у виконавчому комітеті Охтирської міської ради.
- Створити комісію для проведення прийому-передачі документів, справ та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію у виконавчому комітеті Охтирської міської ради у складі:
| Зінченко Наталія
Василівна |
– |
керуючий справами виконавчого комітету; |
| Насєдкіна Ганна Олегівна |
– |
начальник юридичного відділу,
юрисконсульт; |
| Євсєєва Оксана Володимирівна |
– |
спеціаліст І категорії загального відділу |
- Відповідальним за облік, зберігання і використання документів, справ та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію у своїй роботі керуватися постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 1998 року №1893 «Про затвердження Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, які містять службову інформацію», зі змінами.
- Розпорядження міського голови від 15.02.2012 № 40-р «Про призначення Мороза В.М. відповідальним за облік, зберігання і використання документів, справ, та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію у виконавчому комітеті Охтирської міської ради» та від 02.09.2013 № 130-р «Про призначення Мандрики А.І. відповідальною за облік, зберігання і використання документів, справ, та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію у відділі архітектури та містобудування міської ради» вважати такими, що втратили чинність.
- Розпорядження вступає в дію з 01 січня 2014 року.
- Контроль за виконанням цього розпорядження покладається на керуючого справами виконавчого комітету Зінченко Н.В.
В.о. міського голови О.В. Цілуйко