
ОХТИРСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ
25.06.2026 м. Охтирка № 117 – ОД
|
Про списання матеріальних цінностей з місцевого матеріального резерву
Враховуючи протокол № 21 дистанційного позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21.06.2026, з метою (конфіденційна інформація), відповідно до статті 98 Кодексу цивільного захисту України, Порядку створення та використання матеріальних резервів (крім державних) для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій і ліквідації їх наслідків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 р. № 775, на виконання рішення виконавчого комітету Охтирської міської ради від 16.10.2024 № 185 «Про затвердження Порядку створення та використання місцевого матеріального резерву для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій і ліквідації їх наслідків» та розпорядження міського голови від 21.10.2025 № 184-ОД «Про затвердження номенклатури та обсягів місцевого матеріального резерву для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій і ліквідації їх наслідків Охтирської міської територіальної громади» зі змінами, на підставі розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації воєнного характеру від 25 червня 2026 р. № 21-КР «Про виділення матеріальних цінностей з місцевого матеріального резерву для (конфіденційна інформація)» та акта про використання матеріальних цінностей з місцевого матеріального резерву Охтирської міської територіальної громади для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 25.06.2026, керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», |
ЗОБОВ’ЯЗУЮ:
Міський голова Павло КУЗЬМЕНКО