П Р О Т О К О Л № 1 чергового засідання виконавчого комітету Охтирської міської ради 08.01.2025

14 Січня, 2025 109

П Р О Т О К О Л  № 1 чергового засідання виконавчого комітету Охтирської міської ради 08.01.2025

 

У К Р А Ї Н А

Охтирська міська рада

42700, м. Охтирка, вул. Незалежності, 11

П Р О Т О К О Л  № 1

чергового засідання виконавчого комітету

Охтирської міської ради

08.01.2025

 

Присутні члени виконавчого комітету:

1. Кузьменко П.П. міський голова
2. Масло О.П. заступник міського голови
3. Гетьман О.М. заступник міського голови
4. Питюкова Н.М. заступник міського голови
5. Булах В.В. секретар міської ради
6. Кудь Г.І. староста Староіванівського старостинського округу
7. Ващенко О.В. фізична особа підприємець
8. Юрко Г.М. директор ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ»
9. Чикало Б.В. керівник ТОВ «Медіа-Центр» «Охтирщина»

 

Відсутні члени виконавчого комітету:

 

1. Гуць В.О. керуючий справами виконавчого комітету
2. Ставицька Л.С. заступник міського голови
3. Журавльов К.Л. голова правління ПрАТ «Охтирський пивоварний завод»
4. Шульженко І.А. директор Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
5. Гейко В.М. голова громадської організації “Спілка воїнів АТО, ООС Російсько-Української війни “Непереможні”
6. Сторожко Т.С. голова молодіжної ради при Охтирській міській раді

 

Присутні: Керівники та спеціалісти виконавчих органів міської ради:

 

4. Антюх О.В. начальник відділу освіти
7 Меркульцева В.О. начальник відділу інформаційно-аналітичного та комп’ютерного забезпечення
8. Семінська О.М. начальник відділу організаційно-кадрової роботи та контролю

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

СЛУХАЛИ: Кузьменко Павло Петрович –  міський голова.

На засіданні виконавчого комітету присутні 9 членів виконавчого комітету, засідання є правомочним.

За пропозицію прийняти Регламент роботи засідання виконавчого комітету за основу та в цілому голосували: одноголосно.

За пропозицію прийняти Порядок денний за основу голосували: одноголосно.

На порядок денний внесено 2 питання

 

1. СЛУХАЛИ

№ 1

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Охтирської міської ради від 17.12.2024 № 221
Доповідав: Антюх Ольга Вікторівна – начальник відділу освіти

 Доповідач: пропонується внести зміни до пункту 1 рішення виконавчого комітету Охтирської міської ради від 17.12.2024 № 221 «Про розмір плати за харчування дітей у закладах загальної середньої освіти Охтирської міської територіальної громади» та викласти його  в новій редакції, а саме:

«1. Установити з 1 січня 2025 року, в межах затверджених норм, розмір плати за харчування дітей у закладах загальної середньої освіти:

1) учням 1-4 класів закладів загальної середньої освіти – за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти            – 70 %, за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на покращення якості гарячого харчування учнів початкових класів  закладів загальної середньої освіти – 11,70 грн. (30% від вартості гарячого харчування, визначеного Всесвітньою продовольчою програмою ООН для Сумської області, яка становить 39,00 грн.), за рахунок коштів місцевого бюджету – 6,30 грн., вартість харчування становить – 60,00 грн.:

–  Ліцей № 1 Охтирської міської ради Сумської області;

–   загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Охтирської міської ради Сумської області;

–   Ліцей № 3 Охтирської міської ради Сумської області;

–   загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 ім. Остапа Вишні Охтирської міської ради Сумської області;

–   загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 6 Охтирської міської ради Сумської області;

–   загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Охтирської міської ради Сумської області;

–  Ліцей ім. Б.Д. Антоненка-Давидовича Охтирської міської ради Сумської області»;

2) учням 1-4 класів закладів загальної середньої освіти – за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти  – 70 %,  за рахунок коштів місцевого бюджету – 30%,  вартість харчування становить – 60,00 грн.:

–  Ліцей № 5 ім. Р.К. Рапія Охтирської міської ради Сумської області;

– загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області;

–   Гімназія № 9 Охтирської міської ради Сумської області;

3) 63,00 грн.  дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування, дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах закладів загальної середньої освіти, дітям, батьки яких отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітям з числа осіб, визначених у статтях 10 та 10-1 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»,  дітям з числа внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися до Охтирської міської територіальної громади з територій, на яких ведуться бойові дії або з тимчасово окупованих територій, та перебувають на обліку як внутрішньо переміщені особи в управлінні соціальної та ветеранської політики  Охтирської міської ради, які навчаються в 5-11 класах закладів загальної середньої освіти –за рахунок коштів міського бюджету»;

4) учням 5-11 класів, які відвідують заклади загальної середньої освіти Охтирської міської територіальної громади та не користуються пільгами, із розрахунку 44,10 грн. (70%)  –  за рахунок коштів міського бюджету та 18,90 грн. (30%)  – за рахунок батьківської плати».

За пропозицію прийняти рішення за основу і в цілому голосували: одноголосно.

Вирішили: рішення прийнято (рішення № 1 на 3 арк. додається)

2.  СЛУХАЛИ

№ 2

Про виплату премії
Доповідав: Антюх Ольга Вікторівна – начальник відділу освіти

Доповідач повідомила, що з метою матеріального стимулювання керівника Ліцею № 3 за створення навчального осередку  предмету «Захист України», пропонується встановити директору Ліцею № 3 Охтирської міської ради Сумської області, з 01січня 2025 року по 31 грудня 2025 року  премію у розмірі  60% від посадового окладу з урахуванням підвищень за рахунок економії фонду оплати праці в межах затверджених кошторисних призначень.

За пропозицію прийняти рішення за основу і в цілому голосували: одноголосно.

Вирішили: рішення прийнято (рішення № 2 на 1 арк. додається)

 

 

Міський голова                                                                     Павло КУЗЬМЕНКО

 

 

Заступник міського голови                                             Надія ПИТЮКОВА

 

 

Примітка:  всі довідки, акти, копії свідоцтв додаються тільки до першого примірника і здаються до архівного відділу Охтирської міської ради

Протокол вів:

начальник відділу організаційно-

кадрової роботи та контролю                                                   Олена СЕМІНСЬКА

Документи за типом
Проекти рішень виконавчого комітетуДокументів: 1039 Усі
Чат-бот Гаряча лінія