№ 151 – Про утворення комісії з обліку самозаліснених земель та земель лісогосподарського призначення на території

21 Жовтня, 2021 631

№ 151 – Про утворення комісії з обліку самозаліснених  земель та земель лісогосподарського  призначення на території

ОХТИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

20.10.2021                                    м. Охтирка                                                  № 151

 

 

Про утворення комісії з обліку самозаліснених

земель та земель лісогосподарського

призначення на території

Охтирської міської територіальної громади

 

На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 19.07.2021  № 19111/66-21 до листа Міністерства розвитку громад та територій України від 13.07.2021 №31/34.1/2624-21 стосовно протокольного рішення за підсумками наради щодо виконання завдання пункту 5 Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15.04.2021 «Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації влади», введеного в дію Указом Президента України від 29.04.2021 № 180/2021, враховуючи протокольне доручення № 1 за результатами засiдання регiональної комісії з iнвентаризацiї водних об’єктів, лiсових pecypciв, об’єктів державної та комунальної власностi, що знаходяться на територiї територiальпих громад Сумської області від 02.09.2021, утвореної розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 30.08.2021 № 546-ОД «Про утворення регіональної комісії з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території територіальних громад Сумської області», керуючись частиною 6 статті 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в України» виконавчий комітет Охтирської міської ради вирішив:

  1. Утворити комісію з обліку самозаліснених земель та земель лісогосподарського призначення на території Охтирської міської територіальної громади та затвердити її персональний склад (додається).
  2. Здійснити заходи щодо проведення обліку самозаліснених земель та земель лісогосподарського призначення на території Охтирської міської територіальної громади у строк до 31.12.2021.
  3. Провести у строк до 31.12.2021 облік самозаліснених земель та земель лісогосподарського призначення земель відповідно до вимог законодавства.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Питюкову Н.М.

 

Міський голова                                                                 Павло КУЗЬМЕНКО

 

Керуючий справами

виконавчого комітету                                                           Володимир ГУЦЬ

Документи за типом
Проекти рішень виконавчого комітетуДокументів: 1039 Усі
Чат-бот Гаряча лінія