9 (позачергова) сесія

27 Квітня, 2021 32

9 (позачергова) сесія

ПРОТОКОЛ

засідання дев’ятої (позачергової) сесії

Охтирської міської ради VІІІ скликання

 від  08 квітня 2021р. – 16 квітня 2021р.

 

Відкрив і вів засідання сесії, на якому були присутні 18 депутатів міської ради із 34 обраних, міський голова Кузьменко П.П.

З поважних причин відсутні депутати міської ради (додаток № 1).

На сесії присутні:

– Народний депутат України Задорожній М.М.

– представники засобів масової інформації.

Перед початком пленарного засідання сесії головуючий надав слово голові Громадської організації «Спілка воїнів АТО, ООС російсько-української війни «Непереможні» Володимиру Гейку.

Гейко В.М. закликав  депутатів міської ради  до плідної співпраці.

Народний депутат України Задорожній Микола Миколайович звернув увагу присутніх  на ситуацію з загострення конфлікту на кордоні України і запропонував надати будь-яку допомогу своїм військовим. Другим фронтом назвав боротьбу з пандемією коронавірусу. Також повідомив, що  працює над питанням виділення для області 12 млн. грн.  для збільшення потужності кисневих станцій. Задорожній М.М. запропонував розглянути можливість придбання медичного обладнання мамографа для лікарні в лізинг. Народний депутат проінформував, що вирішення питання з ремонтом об’їзної дороги затягується, оскільки дорога не передана від нафтовиків. Задорожній М.М. висвітлив і незавершений ремонт дороги в центрі міста.
Щодо передачі Охтирської ТЕЦ  в комунальну власність народний депутат вбачає великий ризик для міста та запропонував депутатам міської ради вивчити це питання і вже потім приймати якісь рішення. Також проінформував щодо ремонту басейну  в ЗОШ № 3, стану водогінно-каналізаційної мережі міста та інших інфраструктурних рішень.

Військовий комісар  Охтирського ОМТЦК та СП, підполковник Думчиков  Андрій Анатолійович звернувся до депутатів міської ради  щодо розгляду питання виділення  коштів для проведення  зборів територіальної оборони у зв’язку з загостренням ситуації військового конфлікту поблизу кордонів України.

 

Для роботи сесії формуються робочі органи сесії: лічильна група та секретаріат.

Міський голова запропонував до складу лічильної групи включити депутатів: Бондаренка С.І., Басанця І.М., Більченко С.І.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 19, «проти» – 0, «утримався» – 0. (Протокол поіменного голосування додається).

Пропозиція прийнята.

Головуючий запропонував включити до складу секретаріату депутатів: Дикого М.О., Погорєлова О.В.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 19, «проти» – 0, «утримався» – 0. (Протокол поіменного голосування додається).

Пропозиція прийнята.

За результатами поіменного голосування сформовані робочі органи сесії міської ради (додаток № 2).

 

Головуючий озвучив  письмовий запит Масла Романа Євгеновича  до міського голови щодо  зрізу аварійних дерев на розі пров.Гончарова та пров.Гастелло поруч із ЗОШ № 3 та облаштування місць для паркування транспортних засобів та запропонував визначитись голосуванням щодо прийняття рішення по підтримці депутатського запиту.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 19,  «проти» – 0, «утримався» – 0. (Протокол поіменного голосування додається).

Рішення підтримати депутатський запит прийнято (додаток № 3).

 

Головуючий  зачитав  повідомлення про сформування депутатської фракції політичної партії «Сила і Честь» (Повідомлення та Протокол зборів депутатів Охтирської міської ради додається) з персональним складом фракції, яке надійшло 08.04.2021.

Депутати Масло Р.Є., Масло Н.М., Масло Є.М. здали пульти для голосування та покинули сесійну залу.

На засіданні сесії присутні 16 депутатів міської ради із 34 обраних.

Голова лічильної групи Бондаренко С.І. повідомив, що відповідно до статті 18 Регламенту  роботи Охтирської міської ради VIII скликання сесія ради є правомочною, якщо в її пленарному засіданні бере участь більше половини депутатів від загального складу ради. Враховуючи відсутність кворуму, пропонує оголосити перерву.

Головуючий пропонує визначитись голосуванням за пропозицію голови лічильної групи Бондаренка С.І. щодо оголошення перерви.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 16,  «проти» – 0, «утримався» – 0. (Протокол поіменного голосування додається).

Пропозиція підтримана.

 

Головуючий оголосив перерву до  9.00 години  16.04.2021.

 

Після перерви 16.04.2021 вів засідання сесії, на якому були присутні 30 депутатів міської ради із 34 обраних, міський голова Кузьменко П.П.

З поважних причин відсутні депутати міської ради (додаток №  4).

На пленарному засіданні сесії присутні:

– депутат обласної ради Меєрович Ю.М.;

– голова Охтирської РДА Клизуб Л.Г.;

– заступник голови районної ради Слабоспицький Ю.Д.;

– представники засобів масової інформації.Перед початком пленарного засідання сесії головуючий надав слово  Наталії Біленко, голові профспілки Охтирської профспілки кооперації та інших форм підприємництва.

Головуючий повідомив, що секретаріат та лічильна група затверджені на  пленарному засіданні  дев’ятої (позачергової) сесії  08.04.2021. У зв’язку з відсутністю депутата Дикого М.О.  міський голова запропонував включити до складу секретаріату депутата Анацького О.В.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 27,  «проти» – 0, «утримався» – 0, «не брав участь у голосуванні» – 4.  (Протокол поіменного  голосування  додається)    (додаток № 5).

Пропозиція прийнята.

 

Міський голова  Кузьменко П.П.  вручив  Подяку  за підтримку і допомогу у вирішенні проблемних питань Староіванівського старостату депутату міської ради Булах Вікторії Володимирівні.

 

Депутат Булах Вікторія  Володимирівна оголошує письмовий запит до міського голови щодо введення додаткових посад до штатного розпису фельдшерсько-акушерських пунктів Староіванівського старостинського округу та забезпечення необхідним обладнанням, медикаментами, виробами медичного призначення фельдшерсько-акушерські пункти сіл Стара Іванівка та Сосонка.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 28,  «проти» – 0, «утримався» – 1, «не брав участь у голосуванні» – 2.  (Протокол поіменного голосування додається).

Рішення підтримати депутатський запит прийнято (додаток № 6).

 

Депутат Басанець Ігор  Миколайович оголошує запит до міського голови та управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства щодо внесення змін до проекту організації дорожнього руху в частині встановлення споруди транспортної (огородження металеве бар’єрного типу) або інше бар’єрне огородження на повороті з вулиці Батюка на провулок Лебедєвої біля буд. №14.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 16,  «проти» – 0, «утримався» – 0, «не брав участь у голосуванні» – 15.  (Протокол поіменного голосування додається).

Рішення підтримати депутатський запит не прийнято.

 

Депутат Басанець Ігор  Миколайович оголошує запит до міського голови щодо облаштування пішохідного переходу на виході з міського парку через пров. Лебедєвої у напрямку вул. Грабовського.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 16,  «проти» – 0, «утримався» – 0, «не брав участь у голосуванні» – 15.  (Протокол поіменного голосування додається).

Рішення підтримати депутатський запит не прийнято.

 

Депутат Басанець Ігор  Миколайович оголошує запит до міського голови щодо облаштування пішохідного переходу на виході з міського парку через вул. Батюка у напрямку пров. Мішечкіна.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 15,  «проти» – 0, «утримався» – 0, «не брав участь у голосуванні» – 16.  (Протокол поіменного голосування додається).

Рішення підтримати депутатський запит не прийнято.

 

Депутат Ситнік Т.М. долучилася до роботи сесії. Участь у роботі сесії беруть 31 депутат міської ради.

 

Депутат Басанець Ігор  Миколайович оголошує запит до міського голови щодо відсутності тротуарів по вул. Батюка зі сторони ПСО «Охтирський ринок» до міського парку, підстав облаштування парканів з іншої сторони вулиці від ПСО «Охтирський ринок» до міського парку та облаштування тротуарів з обох сторін вул. Батюка вулиці від ПСО «Охтирський ринок» до міського парку.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 17,  «проти» – 0, «утримався» – 0, «не брав участь у голосуванні» – 14.  (Протокол поіменного голосування додається).

Рішення підтримати депутатський запит не прийнято.

 

Депутат Масло Євген Миколайович  оголошує запит до міського голови щодо виділення коштів для проведення підсипки та грейдерування пров. Вербовий, пров. Урожайний, вул. Садова буд. № 30-32, пров. Чехова буд. №41-57.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 31,  «проти» – 0, «утримався» – 0.  (Протокол поіменного голосування додається).

Рішення підтримати депутатський запит прийнято (додаток № 7).

 

Депутат Копил В’ячеслав Вікторович оголошує  запит до міського голови щодо надання копій контрактів з керівниками комунальних підприємств Охтирської міської ради та надання інформації про преміювання керівників комунальних підприємств Охтирської міської ради за 2021 рік у паперовому та електронному вигляді.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 28,  «проти» – 0, «утримався» – 3.  (Протокол поіменного голосування додається).

Рішення підтримати депутатський запит прийнято (додаток № 8).

 

Депутат Масло Євген Миколайович  оголошує запит до міського голови щодо щодо проведення підсипки по пров. Михайленка.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 30,  «проти» – 0, «утримався» – 1.  (Протокол поіменного голосування додається).

Рішення підтримати депутатський запит прийнято (додаток № 9).

 

Міський голова Кузьменко П.П. зачитав письмове повідомлення депутата Данилюка М.М., яке надійшло 06.04.2021 вх. № 1873/01-14 про створення депутатської фракції Політичної Партії «Сила і Честь»  та зміну голови депутатської фракції Політичної партії «Сила і Честь» (Повідомлення та Протокол засідання депутатської фракції Політичної Партії «Сила і Честь»  на 4 арк. додається).

Міський голова наголосив, що депутати Масло Р.Є., Масло Н.М., Масло Є.М. здали пульти для голосування та покинули сесійну залу 08.04.2021, що стало причиною відсутності кворуму та не дало можливості озвучити повідомлення, яке надійшло раніше.

Головуючий пропонує визначитись голосуванням щодо прийняття Регламенту роботи дев’ятої  (позачергової) сесії:

 1. Для відкриття сесії, формування робочих органів і затвердження порядку денного – до 20 хвилин.
 2. Для інформацій та прийняття рішень з питань порядку денного – до 20 хвилин.
 3. Для виступів в обговоренні проектів рішень – до 5 хвилин.
 4. Для виступів щодо порядку ведення сесії, можливих голосувань, заяв, повідомлень, довідок – до 5 хвилин.
 5. Перерва на 20 хвилин після кожних 2-х годин роботи.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 14,  «проти» – 0, «утримався» – 0, «не брав участь у голосуванні» – 17. (Протокол поіменного голосування додається).

Пропозиція міського голови  повернутися до голосування за Регламент роботи дев’ятої  (позачергової) сесії.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 30,  «проти» – 0, «утримався» – 0, «не брав участь у голосуванні» – 1. (Протокол поіменного голосування додається).

Пропозиція прийнята.

Головуючий пропонує визначитись голосуванням щодо прийняття Регламенту роботи дев’ятої  (позачергової) сесії:

 1. Для відкриття сесії, формування робочих органів і затвердження порядку денного – до 20 хвилин.
 2. Для інформацій та прийняття рішень з питань порядку денного – до 20 хвилин.
 3. Для виступів в обговоренні проектів рішень – до 5 хвилин.
 4. Для виступів щодо порядку ведення сесії, можливих голосувань, заяв, повідомлень, довідок – до 5 хвилин.
 5. Перерва на 20 хвилин після кожних 2-х годин роботи.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 30,  «проти» – 0, «утримався» – 0, «не брав участь у голосуванні» – 1. (Протокол поіменного голосування додається).

Регламент роботи дев’ятої  (позачергової) сесії прийнято (додаток № 10).

 

Міський голова пропонує визначитись поіменним голосуванням за допомогою системи електронного голосування щодо прийняття порядку денного засідання  дев’ятої  (позачергової) сесії  міської ради «за основу».

ГОЛОСУВАЛИ: «за» –  31, «проти» – 0, «утрималось» – 0. (Протокол поіменного голосування додається).

 

Порядок денний

засідання дев’ятої (позачергової) сесії міської ради

VІІІ скликання

 1. Про звільнення від виконання зобов’язань зі сплати орендної плати за оренду нерухомого майна комунальної власності Охтирської міської територіальної громади

Доповідає:   Шаркова Наталія Михайлівна – начальник управління фінансів та економіки

 1. Про звільнення від плати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів, що перебувають в комунальній власності

Доповідає:   Шаркова Наталія Михайлівна – начальник управління фінансів та економіки

 1. Про повторний розгляд рішення Охтирської міської ради від 31.03.2021 № 202-МР «Про дострокове припинення повноважень секретаря Охтирської міської ради»

Доповідає:   Кузьменко Павло Петрович – міський голова

 1. Про повторний розгляд рішення Охтирської міської ради від 31.03.2021 № 203-МР «Про виконання рішення суду»

Доповідає:   Кузьменко Павло Петрович – міський голова

 1. Про повторний розгляд рішення Охтирської міської ради від 31.03.2021 № 204-МР «Про припинення відділу охорони здоров’я»

Доповідає:   Кузьменко Павло Петрович – міський голова

 1. Різне.

 

Головуючий вніс пропозицію виключити  у зв’язку з прийняттям рішень виконавчого комітету 08.04.2021 з порядку денного питання:

1.Про звільнення від виконання зобов’язань зі сплати орендної плати за оренду нерухомого майна комунальної власності Охтирської міської територіальної громади;

2.Про звільнення від плати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів, що перебувають в комунальній власності.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» –  31, «проти» – 0, «утрималось» – 0. (Протокол поіменного голосування додається).

Пропозиція прийнята.

 

Головуючий вніс пропозицію включити до порядку денного питання «Про внесення змін до програми мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, військово-патріотичного виховання молоді, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2021-2023 роки» та розглянути його першим.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» –  29, «проти» – 0, «утрималось» – 0,  «не брав участь у голосуванні» – 2.  (Протокол поіменного голосування додається).

Пропозиція прийнята.

 

Головуючий вніс пропозицію включити до порядку денного питання «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2020 № 77-МР «Про бюджет Охтирської міської територіальної громади на 2021 рік» та розглянути його другим.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» –  29, «проти» – 0, «утрималось» – 0,  «не брав участь у голосуванні» – 2.  (Протокол поіменного голосування додається).

Пропозиція прийнята.

 

Депутат Масло Р.Є. вніс пропозицію включити до порядку денного питання «Про підтримку підприємців міста».

Головуючий запропонував визначитись поіменним голосуванням за допомогою системи електронного голосування щодо доповнення порядку денного питанням «Про підтримку підприємців міста».

ГОЛОСУВАЛИ: «за» –  29, «проти» – 0, «утрималось» – 0,  «не брав участь у голосуванні» – 2.  (Протокол поіменного голосування додається).

Пропозиція прийнята.

 

Головуючий запропонував визначитись поіменним голосуванням за допомогою системи електронного голосування щодо прийняття порядку денного засідання дев’ятої (позачергової) сесії міської ради «в цілому» зі змінами та доповненнями.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 14, «проти» – 0, «утримався» – 0,  «не брав участь у голосуванні» – 17.  (Протокол поіменного голосування додається).

(Протокол поіменного голосування додається).

 

Відповідно до статті 31 Регламенту роботи Охтирської міської ради VIII скликання, неприйнятий «в цілому»  проект порядку денного, ставиться на голосування «по пунктах».

 

Головуючий запропонував визначитись поіменним голосуванням за допомогою системи електронного голосування щодо прийняття питання 1 порядку денного «Про внесення змін до програми мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, військово-патріотичного виховання молоді, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2021-2023 роки».

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 27, «проти» – 0, «утримався» – 0,  «не брав участь у голосуванні» – 4.  (Протокол поіменного голосування додається).

Питання прийнято.

 

Головуючий запропонував визначитись поіменним голосуванням за допомогою системи електронного голосування щодо прийняття питання 2 порядку денного «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2020 № 77-МР «Про бюджет Охтирської міської територіальної громади на 2021 рік».

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 28, «проти» – 0, «утримався» – 0,  «не брав участь у голосуванні» – 3.  (Протокол поіменного голосування додається).

Питання прийнято.

 

Головуючий запропонував визначитись поіменним голосуванням за допомогою системи електронного голосування щодо прийняття питання 3 порядку денного «Про підтримку підприємців міста».

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 26, «проти» – 0, «утримався» – 2,  «не брав участь у голосуванні» – 3.  (Протокол поіменного голосування додається).

Питання прийнято.

 

Головуючий запропонував визначитись поіменним голосуванням за допомогою системи електронного голосування щодо прийняття питання 4 порядку денного Про повторний розгляд рішення Охтирської міської ради від 31.03.2021 № 202-МР «Про дострокове припинення повноважень секретаря Охтирської міської ради».

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 7, «проти» – 0, «утримався» – 0,  «не брав участь у голосуванні» – 24.  (Протокол поіменного голосування додається).

Питання не  прийнято.

 

Головуючий запропонував визначитись поіменним голосуванням за допомогою системи електронного голосування щодо прийняття питання 5 порядку денного Про повторний розгляд рішення Охтирської міської ради від 31.03.2021  № 203-МР «Про виконання рішення суду».

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 6, «проти» – 0, «утримався» – 0,  «не брав участь у голосуванні» – 25.  (Протокол поіменного голосування додається).

Питання не  прийнято.

 

Головуючий запропонував визначитись поіменним голосуванням за допомогою системи електронного голосування щодо прийняття питання 6 порядку денного Про повторний розгляд рішення Охтирської міської ради від 31.03.2021  № 204-МР «Про припинення відділу охорони здоров’я».

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 5, «проти» – 0, «утримався» – 1,  «не брав участь у голосуванні» – 25.  (Протокол поіменного голосування додається).

Питання не  прийнято.

 

Міський голова Кузьменко П.П. наголосив, що на засіданні сесії Охтирської міської ради 31.03.2021 депутатами були прийняті рішення:

-Про дострокове припинення повноважень секретаря Охтирської міської ради;

-Про виконання рішення суду;

-Про припинення відділу охорони здоров’я.

Відповідно до частини 17 статті  38 Регламенту роботи Охтирської міської ради , частини 4 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення міської ради у п’ятиденний строк з моменту його прийняття може бути зупинено міським головою і внесено на повторний розгляд відповідної ради із обґрунтуванням зауважень. Рада зобов’язана у двотижневий строк розглянути рішення. Якщо рада відхилила зауваження міського голови і підтвердила попереднє рішення двома третинами від загального складу ради, воно набирає чинності. Відповідно до вказаних норм законодавства, видано розпорядження міського голови:

 • від 02.04.2021 № 92-ОД «Про зупинення рішення сесії Охтирської міської ради восьмого скликання від 31.03.2021 № 204-МР «Про припинення відділу охорони здоров’я»;
 • від 02.04.2021 № 93-ОД «Про зупинення рішення сесії Охтирської міської ради восьмого скликання від 31.03.2021 № 203-МР «Про виконання рішення суду»;
 • від 02.04.2021 № 94-ОД «Про зупинення рішення сесії Охтирської міської ради восьмого скликання від 31.03.2021 № 202-МР «Про дострокове припинення повноважень секретаря Охтирської міської ради».

Вказаними розпорядженнями зупинено вищевказані рішення міської ради з повторним внесенням їх на розгляд сесії.  Відповідно міська рада зобов’язана у двотижневий строк повторно розглянути рішення.

Міський голова зазначив, що  у зв’язку з не включенням цих питань до порядку денного засідання дев’ятої (позачергової) сесії  рішення від 31.03.2021:

 • Про припинення відділу охорони здоров’я;
 • Про виконання рішення суду;
 • Про дострокове припинення повноважень секретаря Охтирської міської ради

є такими, що не набрали законної сили.

 

Головуючий зазначив, що Порядок денний, сформований з прийнятих пунктів, вважається прийнятим «в цілому», згідно з статтею 31 Регламенту роботи Охтирської міської ради VIII скликання.

 

Порядок денний

засідання дев’ятої (позачергової) сесії міської ради

VІІІ скликання

 

 1. Про внесення змін до програми мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, військово-патріотичного виховання молоді, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2021-2023 роки

Доповідає:   Шульженко Валерій Володимирович – начальник відділу з питань взаємодії з правоохоронними  органами та надзвичайних ситуацій

 1. Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2020 № 77-МР «Про бюджет Охтирської міської територіальної громади на 2021 рік

Доповідає:   Шаркова Наталія Михайлівна – начальник управління фінансів та економіки

 1. Про підтримку підприємців міста

Доповідає:   Масло Роман Євгенович – депутат міської ради

 

 1. СЛУХАЛИ:

«Про внесення змін до програми мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, військово-патріотичного виховання молоді, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2021-2023 роки».

Доповідав Шульженко В.В. – начальник відділу з питань взаємодії з правоохоронними  органами та надзвичайних ситуацій.

 

Головуючий пропонує визначитись поіменним голосуванням за допомогою системи електронного голосування за прийняття рішення «Про внесення змін до програми мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, військово-патріотичного виховання молоді, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2021-2023 роки» «за основу».

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 29,  «проти» – 0,  «утримався» – 0, «не брав участь у голосуванні» – 2.   (Протокол поіменного голосування додається).

 

Депутат Алєксєєва І.Ю.  запропонував внести зміни до програми мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, військово-патріотичного виховання молоді, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2021-2023 роки   в   частині    збільшення    фінансування   заходів,      передбачених   цією програмою з урахуванням змін і доповнень проголосованих сьогодні  на 200 тис. грн.

Головуючий пропонує визначитись поіменним голосуванням за допомогою системи електронного голосування за пропозицію депутат Алєксєєва І.Ю. внести зміни до програми мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, військово-патріотичного виховання молоді, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2021-2023 роки   в   частині   збільшення    фінансування   заходів,      передбачених цією програмою з урахуванням змін і доповнень проголосованих сьогодні  на 200 тис. грн.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 27,  «проти» – 0,  «утримався» – 0, «не брав участь у голосуванні» – 4.   (Протокол поіменного голосування додається).

Пропозиція прийнята.

Головуючий пропонує визначитись поіменним голосуванням за допомогою системи електронного голосування за прийняття рішення «Про внесення змін до програми мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, військово-патріотичного виховання молоді, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2021-2023 роки» «в цілому» зі змінами та доповненнями.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 30,  «проти» – 0,  «утримався» – 0, «не брав участь у голосуванні» – 1.   (Протокол поіменного голосування додається).

ВИРІШИЛИ:

Рішення дев’ятої (позачергової) сесії міської ради VІІІ скликання «Про внесення змін до програми мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, військово-патріотичного виховання молоді, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2021-2023 роки» прийнято  (додаток  №  11).

 

 1. СЛУХАЛИ:

Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2020 № 77-МР «Про бюджет Охтирської міської територіальної громади на 2021 рік.

Доповідала Шаркова Н.М. – начальник управління фінансів та економіки.

Головуючий пропонує визначитись поіменним голосуванням за допомогою системи електронного голосування за прийняття рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2020 № 77-МР «Про бюджет Охтирської міської територіальної громади на 2021 рік»  «за основу».

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 31,  «проти» – 0,  «утримався» – 0.   (Протокол поіменного голосування додається).

ВИСТУПИЛИ:

Депутат Кіселар Ф.Ф. вніс пропозицію зменшити капітальні видатки на ремонт колишнього пологово-гінекологічного відділення на 200 тис. грн.

Головуючий пропонує визначитись поіменним голосуванням за допомогою системи електронного голосування за прийняття пропозиції Кіселара Ф.Ф. зменшити капітальні видатки на ремонт колишнього пологово-гінекологічного відділення на 200 тис. грн.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 17,  «проти» – 6,  «утримався» – 4, «не брав участь у голосуванні» – 4.   (Протокол поіменного голосування додається).

Пропозиція не прийнята.

 

Міський голова оголосив перерву на 15 хвилин.

Після перерви міський голова надав слово голові Охтирської РДА Клизубу Л.Г.

Клизуб Л.Г. звернувся до депутатів та висловив сподівання на плідну співпрацю  в інтересах громади.

Після перерви проведено перевірку роботи пультів (Протокол поіменного голосування додається).

Міський голова Кузьменко П.П. запропонував зменшити поточні видатки на поточний ремонт дороги по пров. Миколи Хвильового на 200 тис. грн.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 14,  «проти» – 0,  «утримався» – 0,  «не брав участь у голосуванні» – 17.    (Протокол поіменного голосування додається).

Пропозиція не прийнята.

 

Міський голова Кузьменко П.П.  запропонував зменшити капітальні  видатки на будівництво (добудова) туалетних кімнат у ЗОШ № 6 та ЗОШ № 8 на                  200 тис. грн.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 14,  «проти» – 0,  «утримався» – 0,  «не брав участь у голосуванні» – 17.    (Протокол поіменного голосування додається).

Пропозиція не прийнята.

 

Міський голова Кузьменко П.П.  вніс пропозицію виділити 200 тис. грн. за рахунок зменшення видатків по головному розпоряднику «Виконавчий комітет» по внесенню змін до генерального плану Охтирської міської територіальної громади з урахуванням виконання звіту про стратегічну екологічну оцінку.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 13,  «проти» – 0,  «утримався» – 0,  «не брав участь у голосуванні» – 18.    (Протокол поіменного голосування додається).

Пропозиція не прийнята.

 

Депутат Алєксєєв І.Ю. запропонував повернутися до голосування за пропозицію депутата Кіселара Ф.Ф. зменшити капітальні видатки на ремонт колишнього пологово-гінекологічного відділення на 200 тис. грн.

Головуючий пропонує визначитись поіменним голосуванням за допомогою системи електронного голосування за прийняття пропозиції Алєксєєва І.Ю. повернутися до голосування за пропозицію депутата Кіселара Ф.Ф. зменшити капітальні видатки на ремонт колишнього пологово-гінекологічного відділення на 200 тис. грн.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 17,  «проти» – 3,  «утримався» – 2,  «не брав участь у голосуванні» – 18.    (Протокол поіменного голосування додається).

Пропозиція не прийнята.

 

Міський голова запропонував  повернутися до голосування за пропозицію виділити 200 тис. грн. за рахунок зменшення видатків по головному розпоряднику «Виконавчий комітет» по внесенню змін до генерального плану Охтирської міської територіальної громади з урахуванням виконанням звіту про стратегічну екологічну оцінку.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 13,  «проти» – 0,  «утримався» – 0,  «не брав участь у голосуванні» – 18.    (Протокол поіменного голосування додається).

Пропозиція не прийнята.

 

Міський голова Кузьменко П.П. вніс пропозицію виділити 200 тис. грн за рахунок зменшення резервного фонду.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 13,  «проти» – 0,  «утримався» – 0,  «не брав участь у голосуванні» – 18.    (Протокол поіменного голосування додається).

Пропозиція не прийнята.

 

Депутат Алєксєєв І.Ю. запропонував зменшити видатки на реалізацію Програми забезпечення організаційної  діяльності   міської ради та її виконавчого комітету на  2021-2023 роки на 200 тис. грн.

Головуючий пропонує визначитись поіменним голосуванням за допомогою системи електронного голосування за прийняття пропозиції Алєксєєва І.Ю. зменшити видатки на реалізацію Програми забезпечення організаційної  діяльності   міської ради та її виконавчого комітету на  2021-2023 роки на 200 тис. грн.

 

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 17,  «проти» – 3,  «утримався» – 3,  «не брав участь у голосуванні» – 8.    (Протокол поіменного голосування додається).

Пропозиція не прийнята.

 

Депутат Зінченко А.Л.  вніс пропозицію зменшити видатки на реалізацію Програми  розвитку фізичної культури і спорту на 2020-2022 роки на 100 тис. грн. та зменшити видатки на реалізацію Програми забезпечення організаційної діяльності міської ради та її виконавчого комітету на  2021-2023 роки на 100 тис. грн.

Головуючий пропонує визначитись поіменним голосуванням за допомогою системи електронного голосування за прийняття пропозиції Зінченка А.Л.  зменшити видатки на реалізацію Програми  розвитку фізичної культури і спорту на 2020-2022 роки на 100 тис. грн. та зменшити видатки на реалізацію Програми забезпечення організаційної діяльності міської ради та її виконавчого комітету на  2021-2023 роки на 100 тис. грн.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 17,  «проти» – 3,  «утримався» – 3,  «не брав участь у голосуванні» – 8.    (Протокол поіменного голосування додається).

Пропозиція не прийнята.

 

Міський голова запропонував визначити чотири джерела фінансування по 50 тис.грн.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 13,  «проти» – 0,  «утримався» – 0,  «не брав участь у голосуванні» – 18.    (Протокол поіменного голосування додається).

Пропозиція не прийнята.

 

Депутат Погорєлов О.В. вніс пропозицію виділити кошти з резервного фонду з кожного депутата по 5 тис. грн. по Програмі забезпечення виконання депутатських повноважень депутатами міської ради 8 скликання.

Головуючий пропонує визначитись поіменним голосуванням за допомогою системи електронного голосування за прийняття пропозиції Погорєлова О.В. виділити кошти з резервного фонду з кожного депутата по 5 тис. грн. по Програмі забезпечення виконання депутатських повноважень депутатами міської ради восьмого скликання.

 

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 13,  «проти» – 0,  «утримався» – 0,  «не брав участь у голосуванні» – 18.    (Протокол поіменного голосування додається).

Пропозиція не прийнята.

 

Міський голова повідомив, що слово для виступу просить Гейко В.М., голова Громадської організації «Спілка воїнів АТО, ООС російсько-української війни «Непереможні» та запропонував відповідно до статті 34 Регламенту роботи Охтирської міської ради  визначитись поіменним голосуванням за допомогою системи електронного голосування щодо надання слова Гейку В.М.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 16,  «проти» – 0,  «утримався» – 0,  «не брав участь у голосуванні» – 15.    (Протокол поіменного голосування додається).

Пропозиція прийнята  більшістю присутніх на сесії депутатів.

 

Гейко В.М. зазначив, що всі пропозиції слушні, але потрібно об’єднатися і прийняти рішення щодо надання допомоги  на проведення  заходів  по територіальній обороні.

 

Депутат Алєксєєв І.Ю. запропонував повернутися до голосування за виділення коштів по головному розпоряднику  «Виконавчий комітет»  – внесення змін до генерального плану Охтирської міської територіальної громади з урахуванням виконанням звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Головуючий пропонує визначитись поіменним голосуванням за допомогою системи електронного голосування за прийняття пропозиції Алєксєєва І.Ю. повернутися до голосування за виділення коштів по головному розпоряднику  «Виконавчий комітет»  – внесення змін до генерального плану Охтирської міської територіальної громади з урахуванням виконанням звіту про стратегічну екологічну оцінку.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 27,  «проти» – 0,  «утримався» – 0,  «не брав участь у голосуванні» – 4.    (Протокол поіменного голосування додається).

Пропозиція  прийнята.

 

Головуючий пропонує визначитись поіменним голосуванням за допомогою системи електронного голосування за прийняття пропозиції Алєксєєва І.Ю. виділити 200 тис. грн. за рахунок зменшення видатків по головному розпоряднику «Виконавчий комітет» – внесення змін до генерального плану Охтирської міської територіальної громади з урахуванням виконанням звіту про стратегічну екологічну оцінку.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 27,  «проти» – 0,  «утримався» – 0,  «не брав участь у голосуванні» – 4.    (Протокол поіменного голосування додається).

Пропозиція  прийнята.

 

Головуючий пропонує визначитись поіменним голосуванням за допомогою системи електронного голосування за прийняття рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2020 № 77-МР «Про бюджет Охтирської міської територіальної громади на 2021 рік» «в цілому» зі змінами та доповненнями.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 27,  «проти» – 0,  «утримався» – 0,  «не брав участь у голосуванні» – 4.    (Протокол поіменного голосування додається).

ВИРІШИЛИ:

Рішення дев’ятої (позачергової) сесії міської ради VІІІ скликання «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2020 № 77-МР «Про бюджет Охтирської міської територіальної громади на 2021 рік» прийнято  (додаток  №  12).

 

 1. СЛУХАЛИ:

Про підтримку підприємців міста.

Доповідав Масло Р.Є. – депутат міської ради.

Головуючий пропонує визначитись поіменним голосуванням за допомогою системи електронного голосування за прийняття рішення «Про підтримку підприємців міста» «за основу і в цілому».

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 16,  «проти» – 4,  «утримався» – 2,  «не брав участь у голосуванні» – 9.    (Протокол поіменного голосування додається).

ВИРІШИЛИ:

Рішення дев’ятої (позачергової) сесії міської ради VІІІ скликання «Про підтримку підприємців міста» не прийнято.

 

 

Міський голова подякував депутатам за роботу і оголосив дев’яту (позачергову) сесію міської ради VІІІ скликання закритою.

  

Міський голова                                                             Павло КУЗЬМЕНКО

Документи за типом
Розпорядження міського ГоловиДокументів: 2236 Усі
Чат-бот Гаряча лінія