30 сесія (позачергова)

20 Квітня, 2017 117

30 сесія (позачергова)

 ПРОТОКОЛ

пленарного засідання тридцятої (позачергової) сесії

Охтирської міської ради VІІ скликання 

 

від 07 квітня 2017 р.

 

Відкрив і вів пленарне засідання сесії, на якому були присутні 27 депутатів міської ради із 34 обраних, міський голова Алєксєєв І.Ю.

З поважних причин відсутні депутати міської ради (додаток № 1).

На сесії присутні:

– депутат Сумської обласної ради Меєрович Ю.М.;

  • начальники відділів та управлінь міської ради;
  • представники засобів масової інформації.

Для роботи сесії формуються робочі органи сесії: лічильна група та секретаріат.

Депутат міської ради Горнєв В.В. запропонував включити до складу лічильної групи депутата Токаря В.М.

Депутат міської ради Токарь В.М. запропонував до складу лічильної групи включити депутатів: Горнєва В.В. та Волкову А.О.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 26, «проти» – 1, «утрималось» – 0, «не брали участь у голосуванні» – 1. (Протокол поіменного голосування додається).

 

Депутат міської ради Шнайдер О.М. запропонував включити до складу секретаріату депутатів: Нікуліна М.М. та Шнайдера О.М.

Депутат міської ради Кісєлар Ф.Ф. запропонував включити до складу секретаріату депутатів: Масла Р.Є. та Кісєлара Ф.Ф.

З метою збереження фракційної складової міський голова запропонував із запропонованих кандидатур до складу секретаріату включити депутатів: Шнайдера О.М. та Масла Р.Є.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 26, «проти» – 0, «утрималось» – 1, «не брали участь у голосуванні» – 1. (Протокол поіменного голосування додається).

За результатами поіменного голосування сформовані робочі органи сесії міської ради. (Додаток 2).

 

Міський голова пропонує визначитись поіменним голосуванням за допомогою системи електронного голосування щодо прийняття Регламенту роботи пленарного засідання XXX (позачергової) сесії міської ради.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – одноголосно. (Протокол поіменного голосування додається).

Регламент роботи сесії затверджується одноголосно.

  1. Для відкриття сесії, формування робочих органів і затвердження порядку денного – до 15 хвилин
  2. Для інформацій та прийняття рішень з питань порядку денного – до 20 хвилин
  3. Для виступів в обговоренні проектів рішень – до 5 хвилин
  4. Для виступів щодо порядку ведення сесії, можливих голосувань, заяв, повідомлень, довідок – до 3 хвилин
  5. Перерва на 20 хвилин після кожних 2-х годин роботи

Міський голова пропонує визначитись поіменним голосуванням за допомогою системи електронного голосування щодо прийняття порядку денного пленарного засідання сесії міської ради.

ВИСТУПИЛИ:

Горнєв В.В. запропонував включити до порядку денного і розглянути в розділі «Різне» звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, НКРЕКП щодо встановлення лічильників газу населенню.

Кісєлар Ф.Ф. звернув увагу, що в питанні 1 порядку денного назва проекту рішення повинна відповідати назві звернення. Тому пропоную доповнити її висловом «голови НКРЕКП».

Головуючий пропонує визначитись поіменним голосуванням за допомогою системи електронного голосування щодо прийняття порядку денного пленарного засідання сесії міської ради «за основу».

Порядок денний

пленарного засідання тридцятої (позачергової) сесії

Охтирської міської ради VІІ скликання 

  1. Про звернення до Президента України, Премєр-міністра України та Голови Верховної Ради України щодо негайного скасування абонентської плати за газ.
  2. Різне.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – одноголосно. (Протокол поіменного голосування додається).

Порядок денний пленарного засідання тридцятої (позачергової) сесії міської ради «за основу» прийнято одноголосно.

 

Міський голова ставить на голосування пропозицію депутата Кісєлара Ф.Ф. та голови постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 27, «проти» – 1, «утрималось» – 0 (Протокол поіменного голосування додається).

Пропозиція прийнята більшістю голосів.

 

Головуючий пропонує визначитись поіменним голосуванням за допомогою системи електронного голосування щодо прийняття порядку денного пленарного засідання сесії міської ради зі змінами та доповненнями «в цілому».

Порядок денний

пленарного засідання тридцятої (позачергової) сесії

Охтирської міської ради VІІ скликання 

  1. Про звернення до Президента України, Премєр-міністра України та Голови Верховної Ради України, голови НКРЕКП щодо негайного скасування абонентської плати за газ.
  2. Різне.
  • звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, НКРЕКП  щодо витрат на встановлення лічильників газу населенню.

 

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – одноголосно (Протокол поіменного голосування додається).

Порядок денний пленарного засідання тридцятої (позачергової) сесії міської ради зі змінами та доповненнями «в цілому» прийнятий одноголосно.

 

  1. I. СЛУХАЛИ:

Про звернення до Президента України, Премєр-міністра України та Голови Верховної Ради України, голови НКРЕКП щодо негайного скасування абонентської плати за газ.

Проект рішення був розглянутий та обговорений на засіданні постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики.

Комісія пропонує внести проект рішення на затвердження пленарного засідання.

Головуючий пропонує визначитись поіменним голосуванням за допомогою системи електронного голосування за прийняття рішення «за основу» і «в цілому».

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – одноголосно. (Протокол поіменного голосування додається).

ВИРІШИЛИ:

Рішення тридцятої (позачергової) сесії міської ради VІІ скликання «Про звернення до Президента України, Премєр-міністра України та Голови Верховної  Ради України, голови НКРЕКП  щодо негайного скасування абонентської плати за газ» «в цілому» приймається одноголосно (додаток № 3).

 

  1. II. Різне:

Горнєв В.В. озвучив звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, НКРЕКП щодо встановлення лічильників газу населенню (звернення додається).

Нікулін М.М. запропонував внести зміни до тексту даного звернення, а саме в пункті 4  перед словосполученням «встановлення індивідуального або загально будинкового лічильника газу» додати слово «факт».

Алєксєєв І.Ю. запропонував ініціаторам даного звернення разом зі спеціалістами виконавчого комітету Охтирської міської ради доопрацювати його, після чого

направити до Кабінету Міністрів України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, НКРЕКП.

Бондаренко С.І. – «…на пленарному засіданні 28 сесії міської ради ми приймали рішення про виділення коштів в сумі 350 тис.грн. на встановлення лічильників в багатоповерхових житлових будинках. Пройшов вже квартал, а до сьогоднішнього часу у нас не має ні порядку, ні програми, ні Положення. Пропоную доручити управлінню капітального будівництва та житлово-комунального господарства на наступне пленарне засідання сесії міської ради прозвітувати, на якому етапі виконання зазначеного рішення…»

Алєксєєв І.Ю. надав доручення управлінню капітального будівництва та житлово-комунального господарства доопрацювати відповідну Програму.

А також провести спільне засідання постійних комісій з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики, з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства та з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій і опрацювати дане питання.

 

Депутати одноголосно підтримали пропозицію міського голови.

 

Міський голова подякував депутатам за роботу і оголосив тридцяту (позачергову) сесію міської ради VІІ скликання закритою.

 

 

Міський голова                                                                          І.Ю. Алєксєєв

Документи за типом
Проекти рішень виконавчого комітетуДокументів: 1039 Усі
Чат-бот Гаряча лінія