№117 Про проведення перевірки відомостей щодо застосування заборон, передбачених Законом України «Про очищення влади»

2 Червня, 2015 152

№117 Про проведення перевірки відомостей щодо застосування заборон, передбачених Законом України «Про очищення влади»

ОХТИРСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

02.06.2015                                                                 м. Охтирка                                                        № 117-р

Про проведення перевірки 

відомостей щодо застосування 

заборон, передбачених Законом 

України «Про очищення влади»

Відповідно до  Закону України „Про очищення влади”, Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 563, плану проведення перевірок відповідно до Закону України „Про очищення влади”, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 1025-р, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”: 

  1. Розпочати проведення перевірки відповідно до вимог Закону України «Про очищення влади»  посадових осіб місцевого самоврядування апарату міської ради та її виконавчих органів, визначивши:
  • 08 червня 2015 року днем початку проведення перевірки для посад, які віднесені до четвертої – п’ятої категорії посад в органах місцевого самоврядування;
  • 06 липня 2015 року днем початку проведення перевірки для посад, які віднесені до шостої категорії посад в органах місцевого самоврядування.

1.1. Призначити відповідальним за проведення перевірки в апараті міської ради та її виконавчого комітету, невідокремлених структурних підрозділах міської ради головного спеціаліста відділу організаційно-кадрової роботи та контролю Ольховик Н.П. 

1.2. Призначити керівників відокремлених структурних підрозділів відповідальними за проведення перевірки в підпорядкованих структурних підрозділах Охтирської міської ради.

  1. Відповідальним за проведення перевірки:

2.1. Провести перевірку відповідно до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 563 в межах періоду, визначеного даним розпорядженням.

2.3. Забезпечити ознайомлення із змістом даного розпорядження в день його прийняття підпорядкованих посадових осіб місцевого самоврядування, у тому числі працівників, які відсутні на робочому місці (знаходяться у відрядженні, щорічних основних та додаткових відпустках, відпустках без збереження заробітної плати, навчальних відпустках, відпустках по догляду за дитиною та у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю).

2.4. Забезпечити своєчасне подання інформації про початок проходження перевірки посадових осіб місцевого самоврядування та копії їх заяв і декларацій (крім відомостей, що віднесені Законом до інформації з обмеженим доступом) та результатів проведення перевірок до відділу інформаційно-аналітичного та комп’ютерного забезпечення Охтирської міської ради для розміщення на офіційному веб-сайті.

  1. Посадовим особам місцевого самоврядування Охтирської міської ради не пізніше ніж на 10 день з дня початку проведення перевірки подати відповідальним особам:
  • власноручно написану заяву про те, що до неї застосовуються  або не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо неї за формою згідно з додатками 1 або 2 Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 563;
  • копію паспорта громадянина України з даними про прізвище, ім’я та по батькові, дату видачі паспорта та місце реєстрації;
  •  копію документа, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків.
  1. Начальнику відділу інформаційно-аналітичного забезпечення Фальовій Н.В. забезпечити оприлюднення на офіційному веб-сайті Охтирської міської ради:
  • даного розпорядження в день його прийняття;
  • інформацій про початок і результати проведення перевірок, копії заяв і декларацій посадових осіб, стосовно яких проводиться перевірка в триденний термін з дати надходження відповідних заяв та довідок.
  1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Бондаренко О.К. 

Міський голова                                                                                                                           І.Ю.Алєксєєв

Документи за типом
Проекти рішень виконавчого комітетуДокументів: 1039 Усі
Чат-бот Гаряча лінія