ОХТИРСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ
02.03.2021 м. Охтирка № 67-ОД
Про нагородження Грамотами
міського голови
За підсумками міського конкурсу дитячої творчості гуртків «Сузір`я талантів», відповідно до подання директора комунального позашкільного навчального закладу «Охтирський міський центр позашкільної освіти – Мала академія наук учнівської молоді» від 01.03.2021 № 01-15/46, Положення про Грамоту міського голови, затвердженого розпорядженням міського голови від 06.06.2017 № 91-р «Про заснування заохочувальних відзнак міського голови», керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:
1) Номінація «Вироби з природного матеріалу»
Молодша вікова категорія (7-10 років)
І місце: «Різдвяне дерево», гурток «Український сувенір» ОМЦПО-МАН, керівник Бабак Л.В.
ІІ місце: «Квітковий мікс», гурток «Квітковий дизайн» ОМЦПО-МАН, керівник Саєнко М.О.; «Краса природи неповторна», гурток «Українська народна іграшка» ОМЦПО-МАН, керівник Назарова Т.М.
ІІІ місце: «З турботою про птахів», гурток «Стежинами рідного краю» ОМЦПО-МАН, керівник Лисенко В.В.; «Різдвяна композиція», Тиха Софія, гурток «Світ рукоділля» Сосонського клубу-філії комунального закладу «Охтирського міського центру культури і дозвілля», керівник Руденко Т.М.
Середня вікова категорія (11-14 років)
І місце: «Джутова філігрань», гурток «Екодизайн» ОМЦПО-МАН, керівник Лисенко В.В.
ІІ місце: «Совушка», Нога Віталій, гурток «Світ рукоділля» Сосонського клубу філії комунального закладу «Охтирського міського центру культури і дозвілля», керівник Руденко Т.М.
2) Номінація «Фотороботи»
Молодша вікова категорія (7-10 років)
І місце: «Пори року», Бровко Кароліна, Бровко Дмитро, гурток «Я пізнаю світ» ОМЦПО-МАН, керівник Саєнко М.О.
ІІ місце: «Пори року», Саєнко Ілля, гурток «Я пізнаю світ» ОМЦПО-МАН, керівник Саєнко М.О.
ІІІ місце: «Пори року», Басов Денис, гурток «Я пізнаю світ» ОМЦПО-МАН, керівник Саєнко М.О.;
Середня вікова категорія (11-14 років)
І місце: «Портрет», гурток «Фототеатр» КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля», керівник Буртилей А.С.
Старша вікова категорія (15-17 років)
І місце: «Краєвиди Охтирщини», Голубченко Анна, фотостудія «Кадр» КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля», керівник Михайленко Є.В.
3) Номінація «Декоративно-ужиткова та технічна творчість»
Вікова категорія: діти дошкільного віку (4-6 років)
І місце: «Фруктовий годинник», гурток «Країна чарівного мистецтва» ОМЦПО-МАН, керівник Гайдуковська Т.М.
ІІ місце: «Друге життя непотрібним речам», гурток «На долонях рідний край» ОМЦПО-МАН, керівник Грицаєнко І.М.;«Чарівні пташки», гурток «Кольоровий світ» ОМЦПО-МАН, керівник Шведенко Я.С.
ІІІ місце: «Аплікація з паперу», гурток «Кольоровий світ» ОМЦПО-МАН, керівник Ткаченко А.Ю.
Молодша вікова категорія (7-10 років)
І місце: «Хуторок», гурток «Гончарство» ОМЦПО-МАН, керівник Гайдуковська Т.М.; «Зимове диво», гурток «Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво» ОМЦПО-МАН, керівник Шведенко Я.С.
ІІ місце: «Китайський гороскоп», гурток «Початкове технічне моделювання» ОМЦПО-МАН, керівник Хоменко Т.Г.; «До нас прийшла казка», гурток «Українська народна іграшка», керівник Назарова Т.М.
ІІІ місце: «Валентинки», гурток «Декоративно-ужиткове мистецтво» ОМЦПО-МАН, керівник Ткаченко А.Ю.; «Квіти кращу обирали», гурток «Паперова пластика» ОМЦПО-МАН, керівник Христич Л.В.; «Гном Льоня», Єгор Цебенко, гурток «Світ рукоділля» Сосонського клубу – філії комунального закладу «Охтирського міського центру культури і дозвілля», керівник Руденко Т.М.
Середня вікова категорія (11-14 років)
І місце: «2021 – рік Бика», гурток «Художнє технічне моделювання» ОМЦПО-МАН, керівник Хоменко Т.Г.; «Лялька-мотанка», гурток «Вишивка» ОМЦПО-МАН, керівник Іваненко І.І.
ІІ місце: «Ракета «CZ – 2 F», гурток «Ракетомоделювання» ОМЦПО-МАН, керівник Вєсєлов І.В.; «Моя школа», гурток «Гончарство» ОМЦПО-МАН, керівник Гайдуковська Т.М.
ІІІ місце: «Мій рідний край», гурток «Народна творчість» ОМЦПО-МАН, керівник Назарова Т.М.; «Іграшки наших бабусь», гурток «Український сувенір» ОМЦПО-МАН, керівник Бабак Л.В.; «Торт», Орєхова Анна, гурток «Світ рукоділля» Сосонського клубу-філії комунального закладу «Охтирського міського центру культури і дозвілля», керівник Руденко Т.М.
Старша вікова категорія (14-17 років)
І місце: «Деталі спортивних моделей», гурток «Авіамоделювання» ОМЦПО-МАН, керівник Гарькавенко В.В.
ІІ місце: «Бонсай», гурток «Флористика» ОМЦПО-МАН, керівник Саєнко М.О.
4) Номінація «Образотворче мистецтво»
Вікова категорія 4-6 років
І місце: «Чарівниця зима», Чубар Олег, гурток «Образотворче мистецтво» ОМЦПО-МАН, керівник Охромєєва А.В.
ІІ місце: «Чарівниця зима», Мірошниченко Володимир, гурток «Образотворче мистецтво» ОМЦПО-МАН, керівник Охромєєва А.В.; Голосов Іван любительське об’єднання «Творча перлина» Староіванівського будинку культури філії КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля», керівник Мартищенко Н.М.; Отисько Анастасія любительське об’єднання «Творча перлина» Староіванівського будинку культури філії КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля», керівник Мартищенко Н.М.
ІІІ місце: «Чарівниця зима», Саєнко Артем, гурток « Образотворче мистецтво» ОМЦПО-МАН, керівник Охромєєва А.В.; Погоріла Маргарита любительське об’єднання «Творча перлина» Староіванівського будинку культури філії КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля», керівник Мартищенко Н.М.
Вікова категорія: 7-10 років
І місце: «Чарівний завиток», Храпач Анастасія, гурток «Образотворче мистецтво» ОМЦПО-МАН, керівник Охромєєва А.В.; Семенченко Марина, любительське об’єднання «Творча перлина» Староіванівського будинку культури філії КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля», керівник Мартищенко Н.М.
ІІ місце: «Чарівний завиток», Кріпак Єлизавета, гурток «Образотворче мистецтво» ОМЦПО-МАН керівник Охромєєва А.В.;
ІІІ місце: «Чарівний завиток», Димко Анна, гурток «Образотворче мистецтво» ОМЦПО-МАН керівник Охромєєва А.В.; Нестеренко Софія, любительське об’єднання «Творча перлина» Староіванівського будинку культури філії КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля», керівник Мартищенко Н.М.
Вікова категорія: 11-14 років
І місце: «Зимовий пейзаж», Сопітько Євгенія, гурток «Образотворче мистецтво» ОМЦПО-МАН, керівник Охромєєва А.В.; Таран Микола, любительське об’єднання «Творча перлина» Староіванівського будинку культури філії КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля», керівник Мартищенко Н.М.;
ІІ місце: «Зимовий пейзаж», Скоркіна Єлизавета, гурток «Образотворче мистецтво» ОМЦПО-МАН, керівник Охромєєва А.В.; Семенченко Софія, любительське об’єднання «Творча перлина» Староіванівського будинку культури філії КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля», керівник Мартищенко Н.М.
ІІІ місце: «Зимовий пейзаж», Катрич Катерина, гурток «Образотворче мистецтво» ОМЦПО-МАН, керівник Охромєєва А.В.
5) За креативність та оригінальність виробу:
«Українські мотиви», Чубар Сергій, гурток «Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво» ОМЦПО-МАН, керівник Шведенко Я.С.; «Кожен наповнює себе сам», гурток «Юні валеологи» ОМЦПО-МАН, керівник Лисенко В.В.; «Джинсові фантазії», гурток «Природа навколо нас» ОМЦПО-МАН, керівник Грицаєнко І.М.
Діти дошкільного віку (3-4 роки): «Прийми матуся моє вітання, коли весна от-от прийде», гурток «Кольоровий світ» ОМЦПО-МАН, керівник Христич Л.В.; Отисько Валерія, любительське об’єднання «Творча перлина» Старо-іванівського будинку культури філії КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля», керівник Мартищенко Н.М.
6) Приз глядацьких симпатій
«Зимовий пейзаж», гурток «Народна творчість» ОМЦПО-МАН, керівник гуртка Назарова Т.М.
Міський голова Павло КУЗЬМЕНКО