№ 24 – Про забезпечення проведення мобілізації людських та транспортних ресурсів на території Охтирської міської територіальної громади

18 Лютого, 2022 408

№ 24 – Про забезпечення проведення мобілізації людських та транспортних ресурсів на території Охтирської міської територіальної громади

ОХТИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

16.02.2022                                      м. Охтирка                                                  № 24

 

Про забезпечення проведення мобілізації людських та транспортних ресурсів на території Охтирської міської територіальної громади  

 

Відповідно до пункту 3 статті 36 та частини 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Методичних рекомендацій Генерального штабу  Збройних Сил України та з метою забезпечення якісного управління проведення мобілізації людських та транспортних ресурсів в особливий період, під час проведення навчань (тренувань) на території Охтирської міської територіальної громади,  керуючись частиною 6  статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Створити елементи системи оповіщення, збору та відправки мобілізаційних ресурсів Охтирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі – РТЦК та СП) за підприємствами, установами, організаціями та учбовими закладами міської територіальної громади згідно плану (додаток 1).

2. Керівникам підприємств, установ, організацій та учбових закладів, які відповідають за елементи системи оповіщення, збору та відправки мобілізаційних ресурсів, спільно з Охтирським РТЦК та СП укомплектувати їх особовим складом без звільнення громадян від виконання основних обов’язків за місцем роботи, сприяти набуттю ними професійних навичок та забезпечити їх явку та роботу за розпорядженням начальника центру.

3. Керівникам підприємств, установ, організацій та учбових закладів, на базі яких створюються дільниці оповіщення, до 01.04.2022 призначити осіб, відповідальних за комплектування матеріально-технічними засобами, доукомплектувати їх особовим складом, матеріально-технічним майном, уточнити документацію згідно з рекомендаціями Охтирського РТЦК та СП.

4. Начальникам дільниць оповіщення, з метою набуття особовим складом навичок у виконанні своїх обов’язків, не менше 1-го разу на півріччя за планом Охтирського РТЦК та СП проводити практичні та теоретичні заняття з особовим складом.

5. Начальнику Охтирського РТЦК та СП:

1) організувати систематичне проведення занять з апаратом посилення щодо вдосконалення теоретичних знань та практичних навичок при виконанні мобілізаційних заходів згідно з планом основних заходів мобілізаційної, командирської підготовки та службової діяльності Охтирського РТЦК та СП;

2) щорічно у січні планувати і проводити заняття з керівниками автогосподарств з питань підготовки до поставки техніки у Збройні Сили України. На ці заняття залучати керівників підприємств, організацій та установ усіх форм власності, осіб, які відповідають за підготовку техніки до поставки у Збройні Сили України та відповідальних за ведення військового обліку та бронювання.

6. Затвердити план виділення автомобільної техніки, інвентарю, устаткування та інших матеріальних засобів для потреб мобілізації (додаток 2).

7. Затвердити план виділення будівель та приміщень для розміщення елементів системи оповіщення, збору та відправки мобілізаційних ресурсів Охтирського РТЦК та СП (додаток 3).

8. Керівникам підприємств, установ, організацій та учбових закладів при пред’явленні представниками Охтирського РТЦК та СП ордерів, нарядів та розпоряджень передавати зазначені в них будівлі, приміщення, технічно справний, укомплектований та заправлений паливно-мастильними матеріалами автотранспорт, устаткування та інші матеріальні засоби у встановлені строки по акту передачі в розпорядження Охтирського РТЦК та СП.

9. Затвердити розрахунок засобів для оповіщення військовозобов’язаних та постачальників техніки у вихідні та святкові дні (додаток 4).

10. Керівникам ПП «СІБ», ПП «Базис», ПП «Жилкомсервіс», головам правління об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, та головам правління житлово-будівельних кооперативів, з метою проведення мобілізаційних заходів за заявками Охтирського РТЦК та СП, у разі необхідності, виділяти необхідну кількість працівників для забезпечення діяльності елементів системи оповіщення.

11. Керівникам підприємств, установ та організацій, які мають зведені наряди на поставку автотракторної техніки до Збройних Сил України:

1) до  01.04.2022  доукомплектувати транспортні засоби та техніку, які призначені для передачі військовим формуванням на період мобілізації та у воєнний час, комплектами запасних частин, шанцевим інструментом та інвентарем для заправки пальним, постійно мати для них запас паливно-мастильних матеріалів з розрахунку однієї заправки.

2) забезпечити своєчасне прибуття військовозобов’язаних і техніки за адресою і у терміни зазначені у зведених нарядах на поставку транспортних засобів та  техніки і у повістках військовозобов’язаних.

3) надавати у Охтирський РТЦК та СП щорічно до 20 червня та 20 грудня дані про наявність та технічний стан транспортних засобів та техніки господарств та водіїв, що знаходяться на військовому обліку.

12. КП шкільного харчування «Мрія», при проведенні мобілізаційних заходів, організувати харчування особового складу Охтирського РТЦК та СП з використанням продуктів наданих РТЦК та СП.

13. Начальнику ДМД № 331/7 м. Охтирка СФ ПАТ «Укртелеком» забезпечити безперебійний телефонний зв’язок між пунктом управління РТЦК та СП та елементами системи оповіщення мобілізаційних ресурсів зазначених у додатку 1.

14. Для захисту мобілізаційних ресурсів від зброї масового ураження затвердити укриття згідно розрахунків Охтирського РТЦК та СП (додаток 5).

15. Керівникам засобів масової інформації при проведенні відкритої мобілізації в Україні негайно довести до населення міста наказ начальника Охтирського РТЦК та СП «Про оголошення мобілізації».

16. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 22.01.2020 № 2 «Про забезпечення проведення мобілізації людських та транспортних ресурсів».

17. Організацію виконанням заходів передбаченого цим рішенням покласти на начальника Охтирського РТЦК та СП.

18. Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову Кузьменка П.П.

 

Міський голова                                                                    Павло КУЗЬМЕНКО

 

Керуючий справами

виконавчого комітету                                                      Володимир ГУЦЬ

Документи за типом
Проекти рішень виконавчого комітетуДокументів: 1044 Усі
Чат-бот Гаряча лінія