
ОХТИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
03.10.2022 м. Охтирка № 210
Про надання статусу дитини – сироти
(Конфіденційна інформація),
(Конфіденційна інформація)
Розглянувши подання служби у справах дітей Охтирської міської ради про надання статусу дитини – сироти (Конфіденційна інформація), (конфіденційна інформація), (Конфіденційна інформація), (конфіденційна інформація), враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини від 28.09.2022, відповідно до ст.ст. 5, 11 Закону України «Про забезпечення організаційно – правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», підпункту 4 пункту «б» частини 1 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», керуючись частиною 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:
надати статус дитини – сироти (Конфіденційна інформація), (конфіденційна інформація) та (Конфіденційна інформація), (конфіденційна інформація).
Одинока мати дітей (Конфіденційна інформація) померла (свідоцтво про смерть І – БП № 395705 від 07.09.2022).
Відомості про батька у записі про народження дитини (Конфіденційна інформація), (конфіденційна інформація), записані за заявою матері згідно з частиною першої статті 135 Сімейного кодексу України (витяг № 00000502631 від 12.05.2009).
Відомості про батька у записі про народження дитини (Конфіденційна інформація), (конфіденційна інформація), записані за заявою матері згідно з частиною першої статті 135 Сімейного кодексу України (довідка № 32-02-38 від 24.10.2006).
(Конфіденційна інформація), (конфіденційна інформація)та (Конфіденційна інформація), (конфіденційна інформація), проживають в сім’ї опікуна (Конфіденційна інформація).
Міський голова Павло КУЗЬМЕНКО
Керуючий справами
виконавчого комітету Володимир ГУЦЬ