№ 197- ОД – Про створення евакуаційних органів на території Охтирської міської територіальної громади
26 Липня, 2021 264

ОХТИРСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ
23.07.2021 м. Охтирка № 197-ОД
| Про створення евакуаційних органів на території Охтирської міської територіальної громади |
Відповідно до статті 33 Кодексу цивільного захисту України, Постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2013 р. № 841 «Про затвердження Порядку проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій», враховуючи методичні рекомендації керівникам органів місцевого самоврядування та керівникам суб’єктів господарювання організація та проведення заходів з евакуації, розроблені навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області та з метою організації проведення евакуаційних заходів на території Охтирської міської територіальної громади у випадку загрози або виникнення надзвичайних ситуацій, керуючись пунктом 20 частиною 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ЗОБОВ’ЯЗУЮ:
- Створити збірні та приймальні пункти евакуації:
- при виникненні надзвичайної ситуації на складах військової частини 2276 Національної гвардії України (додаток 1);
- при виникненні аварії на хімічно-небезпечному об’єкті ПрАТ «Охтирський м’ясокомбінат» у разі виливу аміаку з холодильних установок (додаток 2);
- при виникненні аварії на хімічно-небезпечному об’єкті філія «Охтирський сиркомбінат» ПП «Рось» у разі виливу аміаку з холодильних установок (додаток 3).
- Затвердити Положення про збірний пункт евакуації (ЗПЕ) (додаток 4).
- Затвердити Положення про приймальний пункт евакуації (ППЕ) (додаток 5).
- Затвердити керівний склад збірних пунктів евакуації (додаток 6).
- Затвердити керівний склад приймальних пунктів евакуації (додаток 7).
- Керівникам ЗПЕ до 15.09.2021 визначити та затвердити особовий склад збірних пунктів евакуації, розробити та подати на затвердження керівнику міської комісії з питань евакуації відповідні документи ЗПЕ, перелік яких визначено Положенням про збірний пункт евакуації.
- Керівникам закладів, установ та організацій, на базі яких розгортаються приймальні пункти евакуації:
- до 01.09.2021 створити своїм наказом приймальний пункт евакуації, затвердити його склад, виділити приміщення для його розгортання та утримувати у готовності до прийому і розміщення працюючого та непрацюючого населення на випадок можливих надзвичайних ситуацій;
- до 15.09.2021 розробити та подати на затвердження керівнику міської комісії з питань евакуації основні документи приймального пункту евакуації, перелік яких визначено Положенням про приймальний пункт евакуації.
- Відповідальним виконавцям інформувати міського голову про хід виконання даного розпорядження через відділ з питань взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету Охтирської міської ради до 17.09.2021.
- Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Масла О.П.
Міський голова Павло КУЗЬМЕНКО