
УКРАЇНА
ОХТИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
23.05.2008 р. Охтирка № 118
| Про погодження ТОВ «Водоторгприлад»
тарифів на послуги з централізованого водопостачання для населення та бюджетних установ міста |
Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Водоторгприлад» від 04.04.2008 року № 518 про погодження тарифів на послуги з централізованого водопостачання, відповідно до висновку Державної інспекції з контролю за цінами в Сумській області від 03.04.2008 р. № 37, постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2006 року № 959 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення», Наказу Міністерства економіки України від 07.03.2007р. № 67 «Про затвердження Порядку надання висновків щодо економічно обґрунтованих планових витрат на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, виробництва, транспортування, постачання теплової енергії, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, послуги з вивезення побутових відходів, а також технічного обслуговування ліфтів», керуючись п. 2 ст. 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та п.п. 2 п. а ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради вирішив:
1. Погодити товариству з обмеженою відповідальністю «Водоторгприлад» тарифи на послуги з централізованого водопостачання:
– для населення – 3,55 грн./м3;
– для бюджетних установ міста – 3,71 грн./м3.
2. Рішення набирає чинності з дня опублікування його в одному з друкованих засобів масової інформації міської сфери розповсюдження.
3. ТОВ «Водоторгприлад» не пізніше 30 днів з моменту опублікування рішення повідомити споживачів про зміну тарифів з визначенням причин зміни вартості послуг, та наданням відповідних обґрунтувань.
4. Рішення виконавчого комітету Охтирської міської ради від 20.09.2006 року № 311 «Про погодження ТОВ «Водоторгприлад» тарифу на послуги з централізованого водопостачання для населення та бюджетних установ міста» вважати таким, що втратило чинність.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Вавенко А.Б.
Міський голова І.І.Демченко
В.о. керуючого справами виконкому В.І.Попович