
ОХТИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
СЕСІЯ
Р І Ш Е Н Н Я
___________ м. Охтирка ______
Про затвердження Програми модернізації, капітального ремонту та заміни ліфтів, встановлених у багатоквартирних житлових будинках міста Охтирки, на 2025-2027 роки
Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 13 частини першої статті 91 Бюджетного кодексу України, частини сьомої статті 10 Закону України «Про приватизацію держаного житлового фонду», Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», з метою забезпечення безперебійної, надійної та безпечної роботи ліфтового обладнання у багатоквартирних житлових будинках, керуючись частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
Міський голова Павло КУЗЬМЕНКО
| Додаток
до рішення Охтирської міської ради від ____________________________
|
ПРОГРАМА
модернізації, капітального ремонту та заміни ліфтів, встановлених у багатоквартирних житлових будинках міста Охтирки, на 2025-2027 роки
м. Охтирка
Зміст
модернізації, капітального ремонту та заміни ліфтів, встановлених у багатоквартирних житлових будинках міста Охтирки,
на 2025-2027 роки
|
1. |
Назва Програми | Програма модернізації, капітального ремонту та заміни ліфтів, встановлених у багатоквартирних житлових будинках міста Охтирки, на 2025-2027 роки |
| 2. | Ініціатор розроблення Програми | Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради |
| 3. | Підстава для розроблення Програми | Закони України: «Про місцеве самоврядування в Україні»; «Про приватизацію державного житлового фонду»; «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку»; Бюджетний кодекс України |
| 4. | Розробник Програми | Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради |
| 5. | Відповідальний виконавець Програми | Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради |
| 6. | Головний розпорядник бюджетних коштів, направлених на реалізацію Програми | Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради |
| 7. | Учасники Програми | Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради; управителі багатоквартирних житлових будинків; ОСББ; підрядні організації (спеціалізовані) |
| 8. | Термін реалізації Програми | 2025-2027 роки |
| 9. | Джерела фінансування Програми | Бюджет Охтирської міської територіальної громади; кошти співвласників багатоквартирних житлових будинків, в яких встановлені ліфти; інші джерела не заборонені чинним законодавством України |
| 10. | Загальний обсяг фінансування, необхідного для реалізації Програми всього: |
26 230 тис. грн. |
| 10.1. | кошти міського бюджету: | 18 370 тис. грн. |
| 10.2. | кошти співвласників багатоквартирного будинку | 7 860 тис. грн. |
| 11. | Мета Програми | Забезпечення безперебійної, безпечної роботи ліфтів; запобігання передчасного спрацювання обладнання; підтримання належного технічного стану – створення комфортних умов проживання громадян |
| 12. | Очікувані результати виконання Програми | Мінімізація ризиків виникнення аварійних ситуацій, спричинених несправністю обладнання; подовження терміну ефективної експлуатації встановлених ліфтів; зменшення енергоспоживання після капітального ремонту чи модернізації |
| 13. | Контроль за виконання Програми | Постійна депутатська комісія міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку; заступник міського голови (згідно з розподілом обов’язків) |
| 14. | Терміни та визначення понять | У цій програмі застосовано терміни та їх визначення, установлені чинними нормативно-правовими актами, стандартами нормами, правилами (нормативними документами) |
Життя та праця людини у сучасному світі невід’ємно пов’язані з об’єктами підвищеної небезпеки, з яких найбільш численними є підіймальні машини – пасажирські ліфти. Мешканці багатоповерхових будинків не уявляють нормального сучасного життя без роботи ліфта, його надійної безпечної експлуатації. При цьому «ліфтова галузь» в місті Охтирка, яка налічує сімдесят ліфтів, з кожним роком старіє. Кількість ліфтів, які відпрацювали нормативний термін їхньої безпечної експлуатації (25 років) збільшується, якість технічного обслуговування ліфтів низька, відчувається дефіцит кваліфікованих кадрів, з кожним роком зменшується рівень диспетчеризації ліфтів. Все це пов’язано з відсутністю коштів для проведення ремонту, модернізації та заміни ліфтів, так і кваліфікованого, централізованого, цілеспрямованого розвитку всієї галузі.
Відповідно до частини першої статті 7 Закону України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку», ліфт — це власність мешканців житлового будинку і вони повинні (серед іншого): забезпечувати належне утримання та належний санітарний, протипожежний і технічний стан спільного майна багатоквартирного будинку; забезпечувати технічне обслуговування та у разі необхідності проведення поточного і капітального ремонту спільного майна багатоквартирного будинку.
Водночас, державна політика у сфері житлово-комунальних послуг, – згідно з частиною першою статті 3 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», – ґрунтується на принципах (у тому числі): забезпечення раціонального використання наявних ресурсів та сталого розвитку населених пунктів; забезпечення рівних можливостей доступу до отримання мінімальних норм житлово-комунальних послуг для споживачів незалежно від соціального, майнового стану, віку споживача, місцезнаходження та форми власності юридичних осіб тощо; дотримання встановлених стандартів, нормативів, норм, порядків і правил щодо кількості та якості житлово-комунальних послуг.
При цьому, чинне законодавство наділяє органи місцевого самоврядування повноваженнями розробляти цільові програми, метою яких є розв’язання окремих проблем економічного та соціально-культурного розвитку громади, строки їх виконання та ресурсне забезпечення. До того ж, починаючи з 2019 року в Україні застосовується саме програмно-цільовий метод складання місцевих бюджетів.
Отже, Програма модернізації, капітального ремонту та заміни ліфтів, встановлених у багатоквартирних житлових будинках міста Охтирки, на 2025-2027 роки – місцева цільова (галузева) програма — це не лише підстава для фінансування з місцевого бюджету тих чи інших витрат, але й цілеспрямований короткостроковий план дій з розвитку, сталого функціонування певної сфери життєдіяльності громади, залучення представників тієї спільноти, в інтересах якої та чи інша програма приймається.
Головною метою Програми модернізації, капітального ремонту та заміни ліфтів, встановлених у багатоквартирних житлових будинках міста Охтирки, на 2025-2027 роки є:
– забезпечення населення житлово-комунальними послугами належної якості;
– впровадження комплексу заходів для утримання в працездатному стані ліфтів, встановлених в багатоквартирних будинках;
– підвищення рівня безпеки при експлуатації ліфтів;
– координація діяльності підприємств (організацій), що здійснюють експертне обстеження (технічне діагностування), технічний огляд, капітальний і поточний ремонти, технічне обслуговування, експлуатацію ліфтів;
– стимулювання активності та дбайливого ставлення до спільного майна багатоквартирного будинку його співвласників;
– ефективне використання енергетичних ресурсів завдяки модернізації та заміни ліфтового обладнання;
– дотримання встановлених стандартів, нормативів, норм, порядків і правил.
У відповідності до частини другої статті 382 Цивільного кодексу України усі власники квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку є співвласниками на праві спільної сумісної власності спільного майна багатоквартирного будинку. Спільним майном багатоквартирного будинку є приміщення загального користування (у тому числі допоміжні), несучі, огороджувальні та несуче-огороджувальні конструкції будинку, механічне, електричне, сантехнічне та інше обладнання всередині або за межами будинку, яке обслуговує більше одного житлового або нежитлового приміщення.
Витрати на управління багатоквартирним будинком, – згідно з частиною першою статті 12 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», – включають (серед іншого): витрати на утримання, реконструкцію, реставрацію, проведення поточного і капітального ремонтів, технічного переоснащення спільного майна у багатоквартирному будинку.
До складу Обов’язкового переліку робіт (послуг), витрати на які включаються до складу витрат на утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території, затвердженого наказом Мінрегіону від 27.07.2018 № 190, включаються, зокрема, витрати з технічного обслуговування ліфтів, витрати з обслуговування систем диспетчеризації, витрати з поточного ремонту ліфтів, витрати з енергопостачання для ліфтів.
Ліфти має обслуговувати спеціалізована організація. Взаємовідносини між власниками ліфтів та цією організацією здійснюються на підставі Договору про технічне обслуговування ліфтів.
В своїй роботі спеціалізована організація керується технічною документацією заводів-виробників ліфтів, вимогами Правил будови і безпечної експлуатації ліфтів, Положенням про систему технічного обслуговування та ремонту ліфтів в Україні, Правилами улаштування електроустановок та іншими нормативними документами. Ці документи визначають перелік необхідних робіт та заходів і періодичність їх проведення.
Як бачимо, капітальний ремонт, модернізація ліфтів не входить у перелік робіт з технічного обслуговування, але має обов’язково бути проведеним, бо це безпека людей, які ним користуються.
Капітальний ремонт ліфта здійснюється для відновлення функціональності його обладнання з циклічністю 4-5 років.
Під час капітального ремонту здійснюється повна або часткова заміна основних вузлів і деталей ліфтів і систем диспетчеризації, строк експлуатації яких закінчився, відновлення периферійного устаткування та заміна диспетчерського пульта, роботи з модернізації ліфтів і систем диспетчеризації, що виконуються з метою поліпшення їх естетичного стану і технічних характеристик, згідно з ДСТУ 36.1-002-97.
Після виконання капітального ремонту ліфта продовжується термін його експлуатації, який варіюється від 3 до 15 років, в залежності від обсягів замінених ліфтових механізмів, про що зазначається в паспорті ліфта.
Результативним заходом також є модернізація ліфтів на місті експлуатації – внесення змін у конструкцію ліфтів чи підйомників, які підвищують їх безпечність, технічний рівень і поліпшують економічні характеристики шляхом заміни окремих складових частин на більш сучасні, у тому числі заміна системи керування, за умови збереження основних технічних характеристик ліфта чи підйомника.
У результаті модернізації ліфта покращується комфорт пасажирів, зменшується час очікування та рівень споживання енергії, підвищується надійність, естетика та безпека ліфта. Модернізація дозволяє заощадити до 60 % вартості робіт із заміни ліфта.
При цьому, слід пам’ятати, що всі ліфти повинні проходити кілька етапів технічних оглядів: повний первинний; періодичний (не рідше ніж раз на два роки); позачерговий (після поломок, реконструкції, тривалої перерви в експлуатації).
Ще однією витратою співвласників, пов’язаною з експлуатацією ліфтів, є експертне обстеження (технічне діагностування) ліфтів, яке проводиться після:
– закінчення граничного терміну експлуатації (25 років);
– реконструкції або модернізації, якщо це допустимо нормативно-правовими актами з охорони праці;
– аварій і пошкоджень, що сталися внаслідок ситуацій природного або техногенного походження, для визначення можливості оновити роботу ліфта;
– виявлення елементів зносу при технічних оглядах.
З огляду на вищенаведене, з метою підтримки співвласників багатоквартирних будинків, в яких встановлені ліфти, збереження, капітального ремонту, модернізації ліфтового господарства, як важливої складової частини житлового фонду, – у 2025 – 2027 роках за кошти міського бюджету здійснюються витрати на:
– проведення експертного обстеження (технічного діагностування) ліфтів, що відпрацювали 25 і більше років;
– виготовлення проєктної документації на модернізацію, капітальний ремонт ліфтів;
– експертиза проєктної документації (у разі необхідності);
– проведення позачергових (первинних) технічних оглядів після модернізації, капітального ремонту ліфтів.
Витрати на модернізацію, капітальний ремонт, заміну ліфтів здійснюються на умовах роектноюсування: 30 % – кошти співвласників багатоквартирних будинків, в яких встановлено ліфти; 70 % – кошти міського бюджету.
Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем Програми є Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради (далі – розпорядник коштів).
Порядок здійснення модернізації, капітального ремонту чи заміни ліфтів у багатоквартирних будинках наступний:
1) розпорядник коштів у встановленому Законом України «Про публічні закупівлі» замовляє спеціалізованій організації проведення експертного обстеження (технічного діагностування) ліфтів, що відпрацювали 25 і більше років, з наданням висновку про можливість подальшої експлуатації чи ремонту;
2) у разі отримання негативного висновку експертів про стан ліфта, розпорядник коштів замовляє (у встановленому законом порядку) виготовлення роектною документації на модернізацію (капітальний ремонт чи заміну) ліфта, у разі необхідності – експертизу такої документації;
3) розпорядник коштів інформує уповноважену особу об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) / управителя багатоквартирного будинку, в якому встановлено ліфт, що підлягає модернізації (ремонту чи заміні), про вартість таких робіт згідно з роектно;
4) управитель / ОСББ проводить у встановленому порядку збори співвласників багатоквартирного будинку, на яких інформує співвласників про необхідність модернізації (капітального ремонту чи заміни) ліфта, його очікувану вартість. Рішення зборів щодо участі у роектноюсування вказаних робіт оформляється належним чином;
5) управитель / ОСББ надає розпоряднику коштів наступні документи:
– заява про готовність до участі у Програмі на умовах роектноюсування;
– гарантійний лист;
– копію протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку / ОСББ (їх представників), завірену належним чином;
– копію Статуту ОСББ / документи управителя;
– копію виписки/витягу з ЄДРЮОФОПГФ;
– довідка банківської установи про стан рахунку з наявною відповідною сумою коштів, необхідною для участі в Програмі;
6) розпорядник коштів у встановленому законом порядку визначає виконавця робіт з модернізації (ремонту чи заміни) ліфтів;
7) розпорядник коштів, управитель / ОСББ (Замовники) та визначений Виконавець у встановленій формі укладають тристоронній договір про модернізацію (ремонт чи заміну) ліфтів;
8) після виконання робіт, передбачених роектною документацією Виконавець надає розпоряднику коштів оформлені належним чином документи в трьох примірниках для приймання виконаних робіт з додатками (видаткові накладні, сертифікати якості на використані матеріали, комплектуючі, обладнання) Акти приймання виконаних робіт надаються відповідно в сумі зобов’язань кожної із сторін за тристороннім договором (управителю/ОСББ та розпоряднику у відповідних пропорціях фінансування). Розпорядником коштів проводиться перевірка повноти виконаних робіт з модернізації (ремонту чи заміни) ліфта;
9) Управитель / ОСББ згідно з рахунком та довідкою про вартість виконаних будівельних робіт здійснює оплату Виконавцю відповідно до своїх зобов’язань за тристороннім договором та надає розпоряднику коштів копії документів, що підтверджують оплату;
10) на замовлення розпорядника коштів спеціалізованою організацією здійснюється позачерговий (первинний) технічний огляд ліфта (ліфтів) після модернізації (ремонту чи заміни) з наданням висновку про можливість подальшої експлуатації (відповідність), визначенням терміну наступного експертного обстеження;
11) після отримання позитивного експертного висновку, внесення необхідних записів до паспортів ліфтів про модернізацію (ремонту чи заміну) розпорядник коштів здійснює остаточний розрахунок з Виконавцем (відповідно до своїх зобов’язань за тристороннім договором) згідно з рахунком та довідкою про вартість виконаних робіт;
12) розпорядник коштів передає Управителю / ОСББ завірені відповідним чином копії актів приймання виконаних робіт.
Програма модернізації, капітального ремонту та заміни ліфтів, встановлених у багатоквартирних житлових будинках міста Охтирки, на 2025-2027 роки розроблена з урахуванням та направлена на виконання вимог Законів України: «Про місцеве самоврядування в Україні»; «Про приватизацію державного житлового фонду»; «Про особливості права власності у багатоквартирному будинку»; «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку»; «Про охорону праці»; «Про житлово-комунальні послуги», а також: Правил будови і безпечної експлуатації ліфтів, затверджених наказом Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду від 01.09.2008 № 190; Положення про систему технічного обслуговування та ремонту ліфтів в Україні, затвердженого наказом державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 10.04.2000 № 73; Порядку проведення огляду, випробовування та експертного обстеження (технічного діагностування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004 № 687, інших нормативних документів.
Завданням Програми визначено:
– в межах фінансування проведення робіт з капітального ремонту, модернізації чи заміни ліфтів у багатоквартирних житлових будинках, систем диспетчеризації на умовах спільного фінансування таких заходів за рахунок міського бюджету та коштів співвласників;
– встановлення організаційних засад, механізмів, етапів реалізації Програми;
– реалізація справедливої прозорої підтримки співвласників, що стане важливим дієвим чинником прискорення їх самоорганізації, підвищення свідомості та відповідальності.
Також власники ліфтів повинні приділяти увагу й проведенню ремонтів будівельної частини ліфтових шахт та машинних приміщень. Ліфти виходять з ладу також внаслідок потрапляння вологи, будівельного пилу та сміття на елементи ліфтового обладнання.
Положення Програми поширюється на співвласників багатоквартирних житлових будинків міста Охтирки, в яких встановлені ліфти, незалежно від форми управління багатоквартирним будинком.
Заходи з реалізації Програми викладені в додатках.
У відповідності до частини першої статті 91 Бюджетного кодексу України, враховуючи роз’яснення Міністерства фінансів України (лист від14.09.2016 № 31-05230-18-10/26222 «Щодо спрямування коштів міського бюджету на капітальний ремонт житлового фонду та на ремонт доріг державного значення»; лист від 14.08.2020 № 05210-14-2/25151 «Щодо ремонту багатоквартирних будинків після їх списання») обсяг коштів на реалізацію Програми модернізації, капітального ремонту та заміни ліфтів, встановлених у багатоквартирних житлових будинках міста Охтирки, на 2025-2027 роки визначається рішенням Охтирської міської ради про бюджет Охтирської міської територіальної громади на відповідний рік виходячи з наявного фінансового ресурсу міського бюджету.
План фінансування заходів Програми модернізації, капітального ремонту та заміни ліфтів, встановлених у багатоквартирних житлових будинках міста Охтирки, на 2025-2027 роки, з урахуванням співфінансування викладено у додатку 1 до цієї Програми.
Перелік ліфтів, що підлягають заміні, перелік ліфтів, що потребують капітального ремонту, перелік ліфтів, що підлягають експертному обстеженню (технічному діагностуванню), визначаються відповідними додатками до цієї Програми.
Виконання Програми в кінцевому результаті:
– створить можливість безперебійної надійної та безпечної експлуатації ліфтів, встановлених у багатоквартирних житлових будинках, систем їх диспетчеризації;
– попередити виникнення аварійних, або надзвичайних ситуацій, пов’язаних з використанням ліфтового обладнання.
При цьому ефективність реалізації заходів Програми буде також залежати від мешканців вищевказаних будинків, – адже основними причинами травмування користувачів ліфтів є не тільки незадовільний технічний стан ліфтів а і порушення правил користування ліфтами включаючи випадки вандалізму. Зважаючи на те, що практично всі пошкодження усуваються за рахунок співвласників, необхідно «переключити» психологічну позицію мешканців таких будинків з позиції «чуже» на «своє», а зробити це можливо тільки тоді, коли людина усвідомить, що її «фортеця» не закінчується за порогом власної квартири; коли відчує себе співвласником всієї інфраструктури будинку, до якої входить технічно складна та зовсім недешева інженерна споруда – ЛІФТ.
Координацію виконання цієї Програми здійснює заступник міського голови відповідно до розподілу обов’язків, а контроль – постійна депутатська комісія міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку.
Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради щорічно інформує про хід виконання даної Програми.
Контроль за належним використанням бюджетних коштів, спрямованих на виконання Програми, здійснюється у встановленому законом порядку.
Секретар міської ради Вікторія БУЛАХ
Начальник управління
капітального будівництва
та житлово-комунального
господарства Сергій БОНДАРЕНКО
| Додаток 1
до Програми модернізації, капітального ремонту та заміни ліфтів, встановлених у багатоквартирних житлових будинках міста Охтирки, на 2025-2027 роки |
ПЛАН
фінансування заходів Програми
модернізації, капітального ремонту та заміни ліфтів, встановлених у багатоквартирних житлових будинках міста Охтирки,
на 2025-2027 роки
| Рік виконання | Всього за рахунок міського бюджету (тис. грн.) | Всього за рахунок співвласників (тис. грн.) |
| 2025 | 5 600 | 2 400 |
| 2026 | 6 200 | 2 650 |
| 2027 | 6 570 | 2 810 |
| Разом | 18 370 | 7 860 |
Секретар міської ради Вікторія БУЛАХ
Начальник управління
капітального будівництва
та житлово-комунального
господарства Сергій БОНДАРЕНКО
| Додаток 2
до Програми модернізації, капітального ремонту та заміни ліфтів, встановлених у багатоквартирних житлових будинках міста Охтирки, на 2025-2027 роки |
Перелік
ліфтів, встановлених у багатоквартирних житлових будинках міста Охтирки, що підлягають експертному обстеженню (технічному діагностуванню) у 2025 році
| № п/п | місце встановлення ліфта | заводський № | реєстраційний № | примітка |
| 1 | вул. Перемоги 4, п. 1 | 13888 | 1563 | |
| 2 | вул. Перемоги 4, п. 2 | 13887 | 1564 | |
| 3 | вул. Київська 101, п. 1 | 104542 | 1449 | |
| 4 | вул. Київська 104, п. 2 | 129184 | 1566 | |
| 5 | вул. Київська 97, п. 1 | 38682 | 1460 | |
| 6 | вул. Київська 97, п. 2 | 59919 | 1461 | |
| 7 | вул. Київська 97, п. 3 | 59920 | 1462 | |
| 8 | вул. Київська 97, п. 4 | 59921 | 1463 | |
| 9 | пров. М. Хвильового 1, п. 1 | 107223 | 1348 | |
| 10 | пров. М. Хвильового 1, п. 2 | 113047 | 1347 |
Секретар міської ради Вікторія БУЛАХ
Начальник управління
капітального будівництва
та житлово-комунального
господарства Сергій БОНДАРЕНКО
| Додаток 3
до Програми модернізації, капітального ремонту та заміни ліфтів, встановлених у багатоквартирних житлових будинках міста Охтирки, на 2025-2027 роки |
Перелік
ліфтів, встановлених у багатоквартирних житлових будинках міста Охтирки, що підлягають капітальному ремонту у 2025 році
| №п/п | Місце встановлення ліфта | заводський № | реєстраційний № | примітка |
| 1 | вул. Батюка 6 Б, п. 1 | 95409 | 1105 | |
| 2 | вул. Батюка 6 Б, п. 2 | 95410 | 1106 | |
| 3 | вул. Батюка 6 Б, п. 3 | 95408 | 1107 | |
| 4 | вул. Київська 100, п. 1 | 118629 | 1364 | |
| 5 | вул. Київська 100, п. 2 | 118628 | 1365 | |
| 6 | 13888 | 1563 | ||
| 7 | 13887 | 1564 | ||
| 8 | вул. Паркова 1, п. 1 | 6591 | 760 | |
| 9 | вул. Паркова 1, п. 2 | 3965 | 761 | |
| 10 | вул. Паркова 1, п. 3 | 3964 | 762 | |
| 11 | вул. Паркова 1, п. 4 | 7147 | 847 | |
| 12 | вул. Паркова 1, п. 5 | 7152 | 848 | |
| 13 | вул. Паркова 1, п. 6 | 7165 | 849 | |
| 14 | 104542 | 1449 | ||
| 15 | 129184 | 1566 | ||
| 16 | 38682 | 1460 | ||
| 17 | 59919 | 1461 | ||
| 18 | 59920 | 1462 | ||
| 19 | 59921 | 1463 | ||
| 20 | вул. Паркова 38, п. 1 | 2276 | 370 | |
| 21 | вул. Паркова 38, п. 2 | 2277 | 371 | |
| 22 | вул. Паркова 38, п. 3 | 56976 | 390 | |
| 23 | вул. Паркова 38, п. 4 | 56977 | 391 | |
| 24 | вул. Паркова 38, п. 5 | 3963 | 392 | |
| 25 | 107223 | 1348 | ||
| 26 | 113047 | 1347 | ||
| 27 | пров. М. Хвильового 1, п. 3 | 113048 | 1349 | |
| 28 | вул. Ракетників 2, п. 1 | 93046 | 1656 | |
| 29 | вул. Ракетників 2, п. 2 | 93047 | 1655 | |
| 30 | вул. Ракетників 2, п. 3 | 93048 | 1654 | |
| 31 | вул. Київська 107, п. 1 | 53805 | 1456 | |
| 32 | вул. Київська 107, п. 2 | 59906 | 1457 | |
| 33 | вул. Київська 107, п. 4 | 53806 | 1459 | |
| 34 | вул. Перемоги 17, п. 2 | 16447 | 1825 | |
| 35 | вул. Перемоги 11, п. 1 | 93387 | 1066 | |
| 36 | вул. Перемоги 11, п. 2 | 93388 | 1067 | |
| 37 | вул. Перемоги 11, п. 3 | 93391 | 1068 | |
| 38 | вул. Полтавська 10 Б, п. 1 | 67711 | 1953 | |
| 39 | вул. Полтавська 10 Б, п. 1 | 67710 | 1954 | |
| 40 | вул. Полтавська 10 Б, п. 2 | 67709 | 1955 | |
| 41 | вул. Полтавська 10 Б, п. 2 | 67708 | 1956 | |
| 42 | вул. Батюка 6А, п. 1 | 6589 | 806 | |
| 43 | вул. Батюка 6А, п. 2 | 6707 | 807 | |
| 44 | вул. Батюка 6А, п. 3 | 6587 | 808 |
Секретар міської ради Вікторія БУЛАХ
Начальник управління
капітального будівництва
та житлово-комунального
господарства Сергій БОНДАРЕНКО