Про затвердження Програми модернізації, капітального ремонту та заміни ліфтів, встановлених у багатоквартирних житлових будинках міста Охтирки, на 2025-2027 роки

11 Листопада, 2024 219

Про затвердження Програми модернізації, капітального ремонту та заміни ліфтів, встановлених у багатоквартирних житлових будинках міста Охтирки, на 2025-2027 роки

ОХТИРСЬКА МІСЬКА РАДА

      ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

  СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

___________                                    м. Охтирка                                        ______

 

 

Про затвердження Програми модернізації, капітального ремонту та заміни ліфтів, встановлених у багатоквартирних житлових будинках міста Охтирки, на 2025-2027 роки

 

Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 13 частини першої статті 91 Бюджетного кодексу України, частини сьомої статті 10 Закону України «Про приватизацію держаного житлового фонду», Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», з метою забезпечення безперебійної, надійної та безпечної роботи ліфтового обладнання у багатоквартирних житлових будинках, керуючись частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

  1. Затвердити Програму модернізації, капітального ремонту та заміни ліфтів, встановлених у багатоквартирних житлових будинках міста Охтирки, на 2025-2027 роки (додається).
  2. Управлінню капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради (Бондаренко С. І.) забезпечити виконання заходів, передбачених Програмою.
  3. Управлінню фінансів  та  економіки  Охтирської  міської  ради  (Шаркова Н. М.) забезпечити фінансування заходів Програми.
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови Масла О. П., контроль – на постійну комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку.

 

 

Міський голова                                                               Павло КУЗЬМЕНКО

 

  Додаток

до рішення Охтирської міської ради

від ____________________________

 

 

 

 

 

ПРОГРАМА

модернізації, капітального ремонту та заміни ліфтів, встановлених у багатоквартирних житлових будинках міста Охтирки, на 2025-2027 роки

 

м. Охтирка

Зміст

 

 

 

  1. Паспорт програми.
  2. Склад проблеми та обґрунтування необхідності її розв’язання програмним методом.
  3. Мета програми.
  4. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми.
  5. Строки та етапи виконання програми.
  6. Напрями діяльності, завдання та заходи програми.
  7. Ресурсне забезпечення програми.
  8. Заходи програми.
  9. Очікувані кінцеві результати виконання програми, визначення її ефективності.
  10. Координація та контроль за ходом виконання програми.

 

  1. Паспорт Програми

модернізації, капітального ремонту та заміни ліфтів, встановлених у багатоквартирних житлових будинках міста Охтирки,

на 2025-2027 роки

 

 

1.

Назва Програми Програма модернізації, капітального ремонту та заміни ліфтів, встановлених у багатоквартирних житлових будинках міста Охтирки, на 2025-2027 роки
2. Ініціатор розроблення Програми Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради
3. Підстава для розроблення Програми Закони України: «Про місцеве самоврядування в Україні»; «Про приватизацію державного житлового фонду»;  «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку»; Бюджетний кодекс України
4. Розробник Програми Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства  Охтирської міської ради
5. Відповідальний виконавець Програми Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства   Охтирської міської ради
6. Головний розпорядник бюджетних коштів, направлених на реалізацію Програми Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства   Охтирської міської ради
7. Учасники Програми Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства   Охтирської міської ради; управителі багатоквартирних житлових будинків; ОСББ; підрядні організації (спеціалізовані)
8. Термін реалізації Програми 2025-2027 роки
9. Джерела фінансування Програми Бюджет Охтирської міської територіальної громади; кошти співвласників багатоквартирних житлових будинків, в яких встановлені ліфти; інші джерела не заборонені чинним законодавством України
10. Загальний обсяг фінансування, необхідного для реалізації Програми               всього:  

 

 

26 230 тис. грн.

10.1. кошти міського бюджету: 18 370 тис. грн.
10.2. кошти співвласників    багатоквартирного будинку 7 860 тис. грн.
11. Мета Програми Забезпечення безперебійної, безпечної роботи ліфтів; запобігання передчасного спрацювання обладнання; підтримання належного технічного стану – створення комфортних умов проживання громадян
12. Очікувані результати виконання Програми Мінімізація ризиків виникнення аварійних ситуацій, спричинених несправністю обладнання; подовження терміну ефективної експлуатації встановлених ліфтів; зменшення енергоспоживання після капітального ремонту чи модернізації
13. Контроль за виконання Програми Постійна депутатська комісія міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку; заступник міського голови (згідно з розподілом обов’язків)
14. Терміни та визначення понять У цій програмі застосовано терміни та їх визначення, установлені чинними нормативно-правовими актами, стандартами нормами, правилами (нормативними документами)

 

  1. Склад проблеми та обґрунтування необхідності її розв’язання програмним методом

 

Життя та праця людини у сучасному світі невід’ємно пов’язані з об’єктами підвищеної небезпеки, з яких найбільш численними є підіймальні машини – пасажирські ліфти. Мешканці багатоповерхових будинків не уявляють нормального сучасного життя без роботи ліфта, його надійної безпечної експлуатації. При цьому «ліфтова галузь» в місті Охтирка, яка налічує сімдесят ліфтів, з кожним роком старіє. Кількість ліфтів, які відпрацювали нормативний термін їхньої безпечної експлуатації (25 років) збільшується, якість технічного обслуговування ліфтів низька, відчувається дефіцит кваліфікованих кадрів, з кожним роком зменшується рівень диспетчеризації ліфтів. Все це пов’язано з відсутністю коштів для проведення ремонту, модернізації та заміни ліфтів, так і кваліфікованого, централізованого, цілеспрямованого розвитку всієї галузі.

Відповідно до частини першої статті 7 Закону України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку», ліфт — це власність мешканців житлового будинку і вони повинні (серед іншого): забезпечувати належне утримання та належний санітарний, протипожежний і технічний стан спільного майна багатоквартирного будинку; забезпечувати технічне обслуговування та у разі необхідності проведення поточного і капітального ремонту спільного майна багатоквартирного будинку.

Водночас, державна політика у сфері житлово-комунальних послуг, – згідно з частиною першою статті 3 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», – ґрунтується на принципах (у тому числі): забезпечення раціонального використання наявних ресурсів та сталого розвитку населених пунктів; забезпечення рівних можливостей доступу до отримання мінімальних норм житлово-комунальних послуг для споживачів незалежно від соціального, майнового стану, віку споживача, місцезнаходження та форми власності юридичних осіб тощо; дотримання встановлених стандартів, нормативів, норм, порядків і правил щодо кількості та якості житлово-комунальних послуг.

При цьому, чинне законодавство наділяє органи місцевого самоврядування повноваженнями розробляти цільові програми, метою яких є розв’язання окремих проблем економічного та соціально-культурного розвитку громади, строки їх виконання та ресурсне забезпечення. До того ж, починаючи з 2019 року в Україні застосовується саме програмно-цільовий метод складання місцевих бюджетів.

Отже, Програма модернізації, капітального ремонту та заміни ліфтів, встановлених у багатоквартирних житлових будинках міста Охтирки, на 2025-2027 роки – місцева цільова (галузева) програма — це не лише підстава для фінансування з місцевого бюджету тих чи інших витрат, але й цілеспрямований короткостроковий план дій з розвитку, сталого функціонування певної сфери життєдіяльності громади, залучення представників тієї спільноти, в інтересах якої та чи інша програма приймається.

 

 

  1. Мета Програми

 

Головною метою Програми модернізації, капітального ремонту та заміни ліфтів, встановлених у багатоквартирних житлових будинках міста Охтирки, на 2025-2027 роки є:

– забезпечення населення житлово-комунальними послугами належної якості;

– впровадження комплексу заходів для утримання в працездатному стані ліфтів, встановлених в багатоквартирних будинках;

– підвищення рівня безпеки при експлуатації ліфтів;

– координація діяльності підприємств (організацій), що здійснюють експертне обстеження (технічне діагностування), технічний огляд, капітальний і поточний ремонти, технічне обслуговування, експлуатацію ліфтів;

– стимулювання активності та дбайливого ставлення до спільного майна багатоквартирного будинку його співвласників;

– ефективне використання енергетичних ресурсів завдяки модернізації та заміни ліфтового обладнання;

– дотримання встановлених стандартів, нормативів, норм, порядків і правил.

 

  1. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми

 

У відповідності до частини другої статті 382 Цивільного кодексу України усі власники квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку є співвласниками на праві спільної сумісної власності спільного майна багатоквартирного будинку. Спільним майном багатоквартирного будинку є приміщення загального користування (у тому числі допоміжні), несучі, огороджувальні та несуче-огороджувальні конструкції будинку, механічне, електричне, сантехнічне та інше обладнання всередині або за межами будинку, яке обслуговує більше одного житлового або нежитлового приміщення.

Витрати на управління багатоквартирним будинком, – згідно з частиною першою статті 12 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», – включають (серед іншого): витрати на утримання, реконструкцію, реставрацію, проведення поточного і капітального ремонтів, технічного переоснащення спільного майна у багатоквартирному будинку.

До складу Обов’язкового переліку робіт (послуг), витрати на які включаються до складу витрат на утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової  території,  затвердженого  наказом  Мінрегіону від 27.07.2018 № 190, включаються, зокрема, витрати з технічного обслуговування ліфтів, витрати з обслуговування систем диспетчеризації, витрати з поточного ремонту ліфтів, витрати з енергопостачання для ліфтів.

Ліфти має обслуговувати спеціалізована організація. Взаємовідносини між власниками ліфтів та цією організацією здійснюються на підставі Договору про технічне обслуговування ліфтів.

В своїй роботі спеціалізована організація керується технічною документацією заводів-виробників ліфтів, вимогами Правил будови і безпечної експлуатації ліфтів, Положенням про систему технічного обслуговування та ремонту ліфтів в Україні, Правилами улаштування електроустановок та іншими нормативними документами. Ці документи визначають перелік необхідних робіт та заходів і періодичність їх проведення.

Як бачимо, капітальний ремонт, модернізація ліфтів не входить у перелік робіт з технічного обслуговування, але має обов’язково бути проведеним, бо це безпека людей, які ним користуються.

Капітальний ремонт ліфта здійснюється для відновлення функціональності його обладнання з циклічністю 4-5 років.

Під час капітального ремонту здійснюється повна або часткова заміна основних вузлів і деталей ліфтів і систем диспетчеризації, строк експлуатації яких закінчився, відновлення периферійного устаткування та заміна диспетчерського пульта, роботи з модернізації ліфтів і систем диспетчеризації, що виконуються з метою поліпшення їх естетичного стану і технічних характеристик, згідно з ДСТУ 36.1-002-97.

Після виконання капітального ремонту ліфта продовжується термін його експлуатації, який варіюється від 3 до 15 років, в залежності від обсягів замінених ліфтових механізмів, про що зазначається в паспорті ліфта.

Результативним заходом також є модернізація ліфтів на місті експлуатації – внесення змін у конструкцію ліфтів чи підйомників, які підвищують їх безпечність, технічний рівень і поліпшують економічні характеристики шляхом заміни окремих складових частин на більш сучасні, у тому числі заміна системи керування, за умови збереження основних технічних характеристик ліфта чи підйомника.

У результаті модернізації ліфта покращується комфорт пасажирів, зменшується час очікування та рівень споживання енергії, підвищується надійність,  естетика  та  безпека  ліфта. Модернізація дозволяє заощадити до 60 % вартості робіт із заміни ліфта.

При цьому, слід пам’ятати, що всі ліфти повинні проходити кілька етапів технічних оглядів: повний первинний; періодичний (не рідше ніж раз на два роки); позачерговий (після поломок, реконструкції, тривалої перерви в експлуатації).

Ще однією витратою співвласників, пов’язаною з експлуатацією ліфтів, є експертне обстеження (технічне діагностування) ліфтів, яке проводиться після:

– закінчення граничного терміну експлуатації (25 років);

– реконструкції або модернізації, якщо це допустимо нормативно-правовими актами з охорони праці;

– аварій і пошкоджень, що сталися внаслідок ситуацій природного або техногенного походження, для визначення можливості оновити роботу ліфта;

– виявлення елементів зносу при технічних оглядах.

 

  1. Строки та етапи виконання Програми

 

З огляду на вищенаведене, з метою підтримки співвласників багатоквартирних будинків, в яких встановлені ліфти, збереження, капітального ремонту, модернізації ліфтового господарства, як важливої складової частини житлового фонду, –  у 2025 – 2027 роках за кошти міського бюджету здійснюються витрати на:

– проведення експертного обстеження (технічного діагностування) ліфтів, що відпрацювали 25 і більше років;

– виготовлення проєктної документації на модернізацію, капітальний ремонт ліфтів;

– експертиза проєктної документації (у разі необхідності);

– проведення позачергових (первинних) технічних оглядів після модернізації, капітального ремонту ліфтів.

Витрати на модернізацію, капітальний ремонт, заміну ліфтів здійснюються на умовах роектноюсування: 30 % – кошти співвласників багатоквартирних будинків, в яких встановлено ліфти; 70 % – кошти міського бюджету.

Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем Програми є Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради (далі – розпорядник коштів).

Порядок здійснення модернізації, капітального ремонту чи заміни ліфтів у багатоквартирних будинках наступний:

1) розпорядник коштів у встановленому Законом України «Про публічні закупівлі» замовляє спеціалізованій організації проведення експертного обстеження (технічного діагностування) ліфтів, що відпрацювали 25 і більше років, з наданням висновку про можливість подальшої експлуатації чи ремонту;

2) у разі отримання негативного висновку експертів про стан ліфта, розпорядник коштів замовляє (у встановленому законом порядку) виготовлення роектною документації на модернізацію (капітальний ремонт чи заміну)  ліфта, у разі необхідності – експертизу такої документації;

3) розпорядник коштів інформує уповноважену особу об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) / управителя багатоквартирного будинку, в якому встановлено ліфт, що підлягає модернізації (ремонту чи заміні), про вартість таких робіт згідно з роектно;

4) управитель / ОСББ  проводить у встановленому порядку збори співвласників багатоквартирного будинку, на яких інформує співвласників про необхідність модернізації (капітального ремонту чи заміни) ліфта, його очікувану вартість. Рішення зборів щодо участі у роектноюсування вказаних робіт  оформляється належним чином;

5) управитель / ОСББ надає розпоряднику коштів наступні документи:

– заява про готовність до участі у Програмі на умовах роектноюсування;

– гарантійний лист;

– копію протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку / ОСББ (їх представників), завірену належним чином;

– копію Статуту ОСББ / документи управителя;

– копію виписки/витягу з ЄДРЮОФОПГФ;

– довідка банківської установи про стан рахунку з наявною відповідною сумою коштів, необхідною для участі в Програмі;

6) розпорядник коштів у встановленому законом порядку визначає виконавця робіт з модернізації (ремонту чи заміни) ліфтів;

7) розпорядник коштів, управитель / ОСББ (Замовники) та визначений Виконавець у встановленій формі укладають тристоронній договір про модернізацію (ремонт чи заміну) ліфтів;

8) після виконання робіт, передбачених роектною документацією Виконавець надає розпоряднику коштів оформлені належним чином документи в трьох примірниках для приймання виконаних робіт з додатками (видаткові накладні, сертифікати якості на використані матеріали, комплектуючі, обладнання) Акти приймання виконаних робіт надаються відповідно в сумі зобов’язань кожної із сторін за тристороннім договором (управителю/ОСББ та розпоряднику у відповідних пропорціях фінансування). Розпорядником коштів проводиться перевірка повноти виконаних робіт з модернізації (ремонту чи заміни) ліфта;

9) Управитель / ОСББ згідно з рахунком та довідкою про вартість виконаних будівельних робіт здійснює оплату Виконавцю  відповідно до своїх зобов’язань за тристороннім договором та надає розпоряднику коштів копії документів, що підтверджують оплату;

10) на замовлення розпорядника коштів спеціалізованою організацією здійснюється позачерговий (первинний) технічний огляд ліфта (ліфтів) після модернізації (ремонту чи заміни) з наданням висновку про можливість подальшої експлуатації (відповідність), визначенням терміну наступного експертного обстеження;

11) після отримання позитивного експертного висновку, внесення необхідних записів до паспортів ліфтів про модернізацію (ремонту чи заміну) розпорядник коштів здійснює остаточний розрахунок з Виконавцем (відповідно до своїх зобов’язань за тристороннім договором) згідно з рахунком та довідкою про вартість виконаних робіт;

12) розпорядник коштів передає Управителю / ОСББ завірені відповідним чином копії актів приймання виконаних робіт.

 

  1. Напрями діяльності, завдання та заходи Програми

 

Програма модернізації, капітального ремонту та заміни ліфтів, встановлених у багатоквартирних житлових будинках міста Охтирки, на 2025-2027 роки розроблена з урахуванням та направлена на виконання вимог Законів України: «Про місцеве самоврядування в Україні»; «Про приватизацію державного житлового фонду»; «Про особливості права власності у багатоквартирному будинку»; «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку»; «Про охорону праці»; «Про житлово-комунальні послуги», а також: Правил будови і безпечної експлуатації ліфтів, затверджених наказом Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду від 01.09.2008 № 190; Положення про систему технічного обслуговування та ремонту ліфтів в Україні, затвердженого наказом державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 10.04.2000 № 73; Порядку проведення огляду, випробовування та експертного обстеження (технічного діагностування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004 № 687, інших нормативних документів.

Завданням Програми визначено:

– в межах фінансування проведення робіт з капітального ремонту, модернізації чи заміни ліфтів у багатоквартирних житлових будинках, систем диспетчеризації на умовах спільного фінансування таких заходів за рахунок міського бюджету та коштів співвласників;

– встановлення організаційних засад, механізмів, етапів реалізації Програми;

– реалізація справедливої прозорої підтримки співвласників, що стане важливим дієвим чинником прискорення їх самоорганізації, підвищення свідомості та відповідальності.

Також власники ліфтів повинні приділяти увагу й проведенню ремонтів будівельної частини ліфтових шахт та машинних приміщень. Ліфти виходять з ладу також внаслідок потрапляння вологи, будівельного пилу та сміття на елементи ліфтового обладнання.

Положення Програми поширюється на співвласників багатоквартирних житлових будинків міста Охтирки, в яких встановлені ліфти, незалежно від форми управління багатоквартирним будинком.

Заходи з реалізації Програми викладені в додатках.

 

  1. Ресурсне забезпечення Програми

 

У відповідності до частини першої статті 91 Бюджетного кодексу України, враховуючи роз’яснення Міністерства фінансів України (лист від14.09.2016 № 31-05230-18-10/26222 «Щодо спрямування коштів міського бюджету на капітальний ремонт житлового фонду та на ремонт доріг державного значення»; лист від 14.08.2020 № 05210-14-2/25151 «Щодо ремонту багатоквартирних будинків після їх списання») обсяг коштів на реалізацію Програми модернізації, капітального ремонту та заміни ліфтів, встановлених у багатоквартирних житлових будинках міста Охтирки, на 2025-2027 роки визначається рішенням Охтирської міської ради про бюджет Охтирської міської територіальної громади на відповідний рік виходячи з наявного фінансового ресурсу міського бюджету.

План фінансування заходів Програми модернізації, капітального ремонту та заміни ліфтів, встановлених у багатоквартирних житлових будинках міста Охтирки, на 2025-2027 роки, з урахуванням співфінансування викладено у додатку 1 до цієї Програми.

 

  1. Заходи Програми

 

Перелік ліфтів, що підлягають заміні, перелік ліфтів, що потребують капітального ремонту, перелік ліфтів, що підлягають експертному обстеженню (технічному діагностуванню), визначаються відповідними додатками до цієї Програми.

 

  1. Очікувані кінцеві результати виконання Програми, визначення її ефективності

 

Виконання Програми в кінцевому результаті:

– створить можливість безперебійної надійної та безпечної експлуатації ліфтів, встановлених у багатоквартирних житлових будинках, систем їх диспетчеризації;

– попередити виникнення аварійних, або надзвичайних ситуацій, пов’язаних з використанням ліфтового обладнання.

При цьому ефективність реалізації заходів Програми буде також залежати від мешканців вищевказаних будинків, – адже основними причинами травмування користувачів ліфтів є не тільки незадовільний технічний стан ліфтів а і порушення правил користування ліфтами включаючи випадки вандалізму. Зважаючи на те, що практично всі пошкодження усуваються за рахунок співвласників,  необхідно «переключити» психологічну позицію мешканців таких будинків з позиції «чуже» на «своє», а зробити це можливо тільки тоді, коли людина усвідомить, що її «фортеця» не закінчується за порогом власної квартири; коли відчує себе співвласником всієї інфраструктури будинку, до якої входить технічно складна та зовсім  недешева інженерна споруда – ЛІФТ.

 

  1. Координація та контроль за ходом виконання Програми

 

Координацію виконання цієї Програми здійснює заступник міського голови відповідно до розподілу обов’язків, а контроль – постійна депутатська комісія міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку.

Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради щорічно інформує про хід виконання даної Програми.

Контроль за належним використанням бюджетних коштів, спрямованих на виконання Програми, здійснюється у встановленому законом порядку.

 

Секретар міської ради                                                                 Вікторія БУЛАХ

 

Начальник  управління

капітального будівництва

та житлово-комунального

господарства                                                                       Сергій БОНДАРЕНКО

 

  Додаток 1

до Програми модернізації, капітального ремонту та заміни ліфтів, встановлених у багатоквартирних житлових будинках міста Охтирки,

на 2025-2027 роки

 

ПЛАН

фінансування заходів Програми

модернізації, капітального ремонту та заміни ліфтів, встановлених у багатоквартирних житлових будинках міста Охтирки,

на 2025-2027 роки

 

 

Рік виконання Всього за рахунок  міського бюджету (тис. грн.) Всього за рахунок співвласників (тис. грн.)
2025 5 600 2 400
2026 6 200 2 650
2027 6 570 2 810
Разом 18 370 7 860

 

 

 

Секретар міської ради                                                    Вікторія БУЛАХ

 

Начальник  управління

капітального будівництва

та житлово-комунального

господарства                                                                     Сергій  БОНДАРЕНКО

 

  Додаток 2

до Програми модернізації, капітального ремонту та заміни ліфтів, встановлених у багатоквартирних житлових будинках міста Охтирки,

на 2025-2027 роки

 

Перелік

ліфтів, встановлених у багатоквартирних житлових будинках міста Охтирки, що підлягають експертному обстеженню (технічному діагностуванню) у 2025 році

 

№ п/п місце встановлення ліфта заводський № реєстраційний № примітка
1 вул. Перемоги 4, п. 1 13888 1563  
2 вул. Перемоги 4, п. 2 13887 1564  
3 вул. Київська 101, п. 1 104542 1449  
4 вул. Київська 104, п. 2 129184 1566  
5 вул. Київська 97, п. 1 38682 1460  
6 вул. Київська 97, п. 2 59919 1461  
7 вул. Київська 97, п. 3 59920 1462  
8 вул. Київська 97, п. 4 59921 1463  
9 пров. М. Хвильового 1, п. 1 107223 1348  
10 пров. М. Хвильового 1, п. 2 113047 1347  

 

 

Секретар міської ради                                                      Вікторія БУЛАХ

 

Начальник управління

капітального будівництва

та житлово-комунального

господарства                                                                       Сергій БОНДАРЕНКО

 

  Додаток 3

до Програми модернізації, капітального ремонту та заміни ліфтів, встановлених у багатоквартирних житлових будинках міста Охтирки,

на 2025-2027 роки

 

Перелік

ліфтів, встановлених у багатоквартирних житлових будинках міста Охтирки, що підлягають капітальному ремонту у 2025 році

 

№п/п Місце встановлення ліфта заводський № реєстраційний № примітка
1 вул. Батюка 6 Б, п. 1 95409 1105  
2 вул. Батюка 6 Б, п. 2 95410 1106  
3 вул. Батюка 6 Б, п. 3 95408 1107  
4 вул. Київська 100, п. 1 118629 1364  
5 вул. Київська 100, п. 2 118628 1365  
6   13888 1563  
7   13887 1564  
8 вул. Паркова 1, п. 1 6591 760  
9 вул. Паркова 1, п. 2 3965 761  
10 вул. Паркова 1, п. 3 3964 762  
11 вул. Паркова 1, п. 4 7147 847  
12 вул. Паркова 1, п. 5 7152 848  
13 вул. Паркова 1, п. 6 7165 849  
14   104542 1449  
15   129184 1566  
16   38682 1460  
17   59919 1461  
18   59920 1462  
19   59921 1463  
20 вул. Паркова 38, п. 1 2276 370  
21 вул. Паркова 38, п. 2 2277 371  
22 вул. Паркова 38, п. 3 56976 390  
23 вул. Паркова 38, п. 4 56977 391  
24 вул. Паркова 38, п. 5 3963 392  
25   107223 1348  
26   113047 1347  
27 пров. М. Хвильового 1, п. 3 113048 1349  
28 вул. Ракетників 2, п. 1 93046 1656  
29 вул. Ракетників 2, п. 2 93047 1655  
30 вул. Ракетників 2, п. 3 93048 1654  
31 вул. Київська 107, п. 1 53805 1456  
32 вул. Київська 107, п. 2 59906 1457  
33 вул. Київська 107, п. 4 53806 1459  
34 вул. Перемоги 17, п. 2 16447 1825  
35 вул. Перемоги 11, п. 1 93387 1066  
36 вул. Перемоги 11, п. 2 93388 1067  
37 вул. Перемоги 11, п. 3 93391 1068  
38 вул. Полтавська 10 Б, п. 1 67711 1953  
39 вул. Полтавська 10 Б, п. 1 67710 1954  
40 вул. Полтавська 10 Б, п. 2 67709 1955  
41 вул. Полтавська 10 Б, п. 2 67708 1956  
42 вул. Батюка 6А, п. 1 6589 806  
43 вул. Батюка 6А, п. 2 6707 807  
44 вул. Батюка 6А, п. 3 6587 808  

 

 

Секретар міської ради                                                     Вікторія БУЛАХ

 

Начальник управління

капітального будівництва

та житлово-комунального

господарства                                                                     Сергій БОНДАРЕНКО

 

 

Документи за типом
Проекти рішень виконавчого комітетуДокументів: 1039 Усі
Чат-бот Гаряча лінія