№ 70-ОД –  Про забезпечення участі команди міста у відкритому чемпіонаті області з карате JKS

4 Березня, 2021 11

№ 70-ОД –  Про забезпечення участі команди міста у відкритому чемпіонаті області з карате JKS

 ОХТИРСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

04.03.2021                                       м. Охтирка                                       №  70-ОД

 

 Про забезпечення участі команди міста у відкритому чемпіонаті області з карате JKS  

Відповідно до регламенту проведення відкритого чемпіонату області з карате JKS, на виконання плану роботи виконавчого комітету Охтирської міської ради на 2021 рік, міської Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2020-2022 роки, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Відділу молоді та спорту Охтирської міської ради (Ровінець М.Б.) забезпечити направлення команди міста для участі у відкритому чемпіонаті області з карате JKS 06 березня 2021 року в м. Харків у складі, згідно з додатком 1.
  2. Представниками команди призначити голову громадської організації «Охтирська асоціація карате», тренера команди Копила В.В. та супроводжуючу особу Чубаря Я.В., поклавши на них відповідальність за безпеку життя та здоров’я учасників команди, дотримання техніки безпеки під час поїздки і проведення змагань та дотримання всіх методичних рекомендацій, щодо участі у спортивних змаганнях в умовах карантину для протидії поширення короновірусної хвороби COVID-19.
  3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності апарату міської ради та її виконавчого комітету (Негрова С.А.) провести оплату витрат по забезпеченню участі команди міста у відкритому чемпіонаті області з карате JKS відповідно до кошторису, згідно з додатком 2.

 

 

Міський голова                                                                      Павло КУЗЬМЕНКО

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія