№ 59 – Про затвердження висновку служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дитини (Конфіденційна інформація) для її тимчасового виїзду за межі України

26 Квітня, 2021 20

№ 59 – Про затвердження висновку служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дитини (Конфіденційна  інформація) для її тимчасового виїзду за межі України

ОХТИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

21.04.2021                                         м. Охтирка                                                   № 59

 

Про  затвердження висновку служби у справах дітей про

підтвердження місця проживання дитини (Конфіденційна

інформація) для її тимчасового виїзду за межі України

 

 

Розглянувши висновок від 05.04.2021 р. про підтвердження місця проживання дитини (Конфіденційна інформація), (конфіденційна інформація) року народження, для її тимчасового виїзду за межі України, заяву матері дитини (Конфіденційна інформація), документи, передбачені пунктом 721 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної  із захистом прав  дитини,  затвердженого   постановою  Кабінету  Міністрів  України   від   24 вересня 2008 р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», та  інші документи, зібрані службою у справах дітей Охтирської міської ради, встановлено, що  дитина зареєстрована за адресою: (конфіденційна інформація), проживає разом з заявником за адресою: (конфіденційна інформація).

Ураховуючи викладене, керуючись Законом України «Про  місцеве самоврядування в Україні», частиною другою статті 19, частиною п’ятою  статті 157 Сімейного кодексу України, пунктом 721 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної  із захистом прав дитини, затвердженого    постановою   Кабінету  Міністрів  України   від  24 вересня 2008 р. № 866,  відповідно до протоколу №4 від 07.04.2021 р. засідання  комісії з питань захисту прав дитини, беручи до уваги відсутність інформації про наявність рішення суду про визначення місця проживання дитини з іншим із батьків або відкриття провадження у справі щодо визначення місця проживання дитини,  виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Затвердити висновок служби у справах дітей Охтирської міської ради про підтвердження місця проживання  дитини (Конфіденційна інформація), (конфіденційна інформація) року народження,  разом з матір’ю (Конфіденційна інформація) для її тимчасового виїзду за межі України.

2.Контроль за виконанням цього рішення  покласти на заступника міського голови  Гетьман Оксану Миколаївну.

Заявника повідомлено про необхідність інформування служби у справах дітей Охтирської міської ради про повернення дитини в Україну протягом місяця з дня в’їзду в Україну та про відповідальність, передбаченою частиною сьомою ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення  за умисне порушення встановленого законом обмеження  щодо строку перебування дитини  за межами України.

 

Це рішення пред’являється під час перетинання державного кордону України та діє протягом одного року з дня набрання ним законної сили.

 

 

Міський голова                                                                      Павло КУЗЬМЕНКО

 

Керуючий справами

виконавчого комітету                                                          Володимир ГУЦЬ

Документи за типом
Розпорядження міського ГоловиДокументів: 2236 Усі
Чат-бот Гаряча лінія