№ 159 – Про надання дозволу на вчинення правочинів в інтересах малолітнього (Конфіденційна інформація)

13 Жовтня, 2020 16

№ 159 – Про надання дозволу на вчинення правочинів в інтересах  малолітнього (Конфіденційна інформація)

ОХТИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

13.10.2020                                        м. Охтирка                                                № 159

 

Про надання  дозволу на вчинення правочинів в інтересах

малолітнього (Конфіденційна інформація)

 

Розглянувши заяву (Конфіденційна інформація), яка   зареєстрована   та    проживає за адресою: (конфіденційна інформація); (Конфіденційна інформація), який зареєстрований та  проживає за адресою:  (конфіденційна інформація) про надання дозволу на вчинення правочинів в інтересах малолітнього (Конфіденційна інформація), (конфіденційна інформація) року народження, враховуючи рекомендації комісії з питань захисту прав дитини   від  08.10.2020,   відповідно  до  ст. 177 Сімейного кодексу України,  підпункту 4 пункту «б» частини 1 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 12 Закону України «Про основи  соціального  захисту бездомних осіб і безпритульних  дітей», постанови Кабінету  Міністрів  України від 24 вересня 2008 р. № 866 «Питання діяльності органів опіки і піклування,  пов’язаної   із   захистом  прав  дитини»,  керуючись  частиною  6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

            Надати дозвіл (Конфіденційна інформація) та (Конфіденційна інформація) на вчинення правочинів – укладання договорів  дарування приватного будинковолодіння та земельної ділянки на  ім’я бабусі  дитини (Конфіденційна інформація), які знаходяться за адресою: (конфіденційна інформація) та належать прабабусі дитини (Конфіденційна інформація).

Дозвіл надається у  зв’язку  з тим, що малолітній (Конфіденційна інформація)  (конфіденційна інформація) року  народження, зареєстрований    та проживає за адресою: (конфіденційна інформація), і має право   користування житлом за вказаною адресою.

 

Міський голова                                                                        Ігор АЛЄКСЄЄВ

 

Керуючий справами

виконавчого комітету                                                          Галина ЄРЕМЕНКО

 

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія