№ 158 – Про надання дозволу на вчинення правочинів в інтересах малолітнього (Конфіденційна інформація)  

13 Жовтня, 2020 14

№ 158 – Про надання дозволу на вчинення правочинів в інтересах малолітнього (Конфіденційна інформація)   

ОХТИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

13.10.2020                                     м. Охтирка                                                   № 158

 

Про надання  дозволу на вчинення правочинів в інтересах

малолітнього (Конфіденційна інформація)

 

Розглянувши заяву (Конфіденційна інформація), (Конфіденційна інформація), які зареєстровані та проживають за адресою: (конфіденційна інформація), про надання дозволу на вчинення правочинів в інтересах малолітнього  (Конфіденційна інформація), (конфіденційна інформація) року народження, враховуючи рекомендації комісії з питань захисту прав дитини   від  08.10.2020,   відповідно  до  ст. 177 Сімейного кодексу України,  підпункту 4 пункту «б» частини 1 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 12 Закону України «Про основи  соціального  захисту   бездомних осіб і безпритульних  дітей», постанови Кабінету  Міністрів  України від  24 вересня 2008 р. № 866 «Питання діяльності органів опіки і піклування,   пов’язаної   із   захистом  прав  дитини»,  керуючись  частиною  6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

            надати дозвіл (Конфіденційна інформація) на вчинення правочинів  – укладання договорів  дарування  на її ім’я приватного будинковолодіння та земельної ділянки, які  знаходяться за адресою: (конфіденційна інформація) та належать бабусі дитини (Конфіденційна інформація).

Дозвіл надається у зв’язку з тим, що малолітній (Конфіденційна інформація), (конфіденційна інформація) року  народження, зареєстрований та проживає  за адресою: (конфіденційна інформація), і має право користування житлом за вказаною адресою.

 

 

Міський голова                                                                         Ігор АЛЄКСЄЄВ

 

Керуючий справами

виконавчого комітету                                                           Галина ЄРЕМЕНКО

 

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія