№ 155 – Про зміни в організації дорожнього руху в м. Охтирка

13 Жовтня, 2020 14

№ 155 – Про зміни в організації дорожнього руху в м. Охтирка

        ОХТИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

13.10.2020                                     м.  Охтирка                                             155 

 

 Про зміни в організації дорожнього руху в м. Охтирка

З  метою покращення безпеки дорожнього руху, створення комфортних умов для жителів міста,  враховуючи листи  управління патрульної поліції у Сумській області № 9820/4138/02-2020 від 03.09.2020 та № 10316/111/38/03-2020 від 17.09.2020, відповідно до ст. 6 Закону України «Про дорожній рух», ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, керуючись ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

  1. Запровадити односторонній рух транспортних засобів в м. Охтирка по провулку Сумському шляхом заборони проїзду транспортних засобів з вулиці Слобідської по провулку Сумському.
  2. Заборонити проїзд велико-вагових транспортних засобів в м. Охтирка по провулку Сумському та вулиці Шевченка.
  3. Управлінню капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради:

3.1. Погодити схеми організації дорожнього руху в м. Охтирка по провулку Сумському та вулиці Шевченка  з управлінням патрульної поліції в Сумській області.

3.2. Організувати роботи з встановлення дорожніх знаків в м. Охтирка відповідно до  схем організації дорожнього руху по провулку Сумському та вулиці Шевченка.

3.3. Проінформувати населення міста про односторонній рух  транспортних засобів по провулку Сумському та заборону  проїзду велико-вагових транспортних засобів по провулку Сумському та вулиці Шевченка в м. Охтирка.

  1. Рекомендувати Охтирському відділу поліції та управлінню патрульної поліції в Сумській області здійснювати цілодобовий контроль за дотриманням водіями транспортних засобів вимог Правил дорожнього руху у відповідності до змін у схемі дорожнього руху в м. Охтирка по провулку Сумському та вулиці Шевченка.

 

Міський голова                                                                        Ігор  АЛЄКСЄЄВ

 

Керуючий справами

виконавчого комітету                                                          Галина ЄРЕМЕНКО

 

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія