№ 10-АГП – Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

5 Березня, 2021 78

№ 10-АГП – Про оголошення конкурсу  на заміщення вакантної посади

ОХТИРСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

05.03.2021                                              м. Охтирка                                            №  10-АГП   

 

Про оголошення конкурсу

на заміщення вакантної посади

 

Відповідно до пункту 6 Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. № 169, пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчих органах Охтирської міської ради, затвердженого розпорядженням міського голови від 10.12.2020 № 221 – ОД, керуючись пунктом 20 частиною 4  статті 42  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

  1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу з організації діяльності ради Охтирської міської ради на час перебування основного працівника у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
  2. Відділу організаційно-кадрової роботи та контролю забезпечити розміщення повідомлення про оголошення конкурсу у місцевих друкованих засобах масової інформації.
  3. Начальнику відділу інформаційно-аналітичного та комп’ютерного забезпечення Яковенко С.Ю. розмістити текст оголошення про проведення конкурсу на офіційному вебсайті Охтирської міської ради.

 

Міський голова                                                          Павло КУЗЬМЕНКО

 

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія