Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій, видачі довідок та довіреностей на старосту Староіванівського старостинського округу

3 Лютого, 2021 41

Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій, видачі довідок та довіреностей на старосту Староіванівського старостинського округу

Відповідно до абзацу 4 частини третьої статті 245 Цивільного кодексу України, частини першої статті 37 Закону України «Про нотаріат», підпункту 5 пункту «б» частини першої статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Охтирської міської ради від 03.10.2019 № 1735-МР «Про затвердження Положення про старосту Староіванівського старостинського округу Охтирської міської ради», рішення Охтирської міської ради від 04.12.2020 року № 13-МР «Про затвердження старости Староіванівського старостинського округу Охтирської міської ради», керуючись частиною шостою статті 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Охтирської міської ради вирішив:

 1. Уповноважити старосту Староіванівського старостинського округу Теслю Романа Олександровича, який здійснює свої повноваження на території сіл Стара Іванівка, Будне, Піски, Поділ, Сосонка та Климентове:
  • вчиняти нотаріальні дії, визначені пунктами 1-5 частини першої статті 37 Закону України «Про нотаріат», у межах Староіванівського старостинського округу на території колишньої Староіванівської сільської ради (села Стара Іванівка, Будне, Піски, Поділ, Сосонка та Климентове).
  •  видавати довідки згідно з переліком, визначеним у додатку до даного рішення.
  • посвідчувати довіреності, крім довіреностей на право розпорядження нерухомим майном, довіреностей на управління і розпорядження корпоративними правами та довіреностей на користування і розпорядження транспортними засобами.
  • здійснювати ведення обліку військовозобов’язаних на території старостинського округу згідно з Порядком організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2016р. № 921.
  • здійснювати ведення погосподарського обліку у селах, розташованих на території Староіванівського старостинського округу.
 1. Покласти персональну відповідальність на старостуСтароіванівського старостинського округу Теслю Романа Олександровича за достовірність та повноту відомостей, що містяться у довідках та інформації, котрі надаються ним у межах повноважень.
 2. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Охтирської міської ради від 22.01.2020 № 3 «Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій, видачі довідок та довіреностей на виконуючого обов’язки старости Староіванівського старостинського округу».
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову.

 

Міський голова                                                         Павло КУЗЬМЕНКО

 

Керуючий справами

виконавчого комітету                                            Володимир ГУЦЬ

Документи за типом
Проекти рішень виконавчого комітетуДокументів: 57 Усі
Чат-бот Гаряча лінія